Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Zawiercie

Zamów kuriera DHL w Zawierciu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Zawiercie

DHL to niemiecki przewoźnik zajmujący się transportem przesyłek oraz logistyką. Należy do przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu i ma swoje siedziby w wielu miastach w Polsce. Z usług kuriera DHL mogą skorzystać również mieszkańcy Zawiercia. GlobKurier.pl dodatkowo ułatwia proces wysyłania i odbierania paczek, oferując przy tym bardzo korzystne ceny. Zawiercie to liczące niecałe 50 tysięcy mieszkańców miasto w województwie śląskim. Z powodu bliskości Dąbrowy Górniczej i Będzina bywa zaliczane do Zagłębia Dąbrowskiego. W Zawierciu znajduje się siedem punktów obsługi klienta DHL. Czynne są w dni robocze w godzinach 8:00 – 18:00. Terminy doręczenia przesyłek uzależnione są przede wszystkim od pory nadania. Najczęściej pierwsza próba doręczenia ma miejsce następnego dnia roboczego. Paczki rozwożone są od godziny porannych nawet do godz. 22:00.W sytuacji, w której kurier nie zastanie adresata, zostawia awizo; paczka może być odebrana już następnego dnia w punkcie obsługi. Kurier DHL podejmuje zazwyczaj dwie próby doręczenia.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to serwis, dzięki któremu zamówienie taniego kuriera w Zawierciu staje się wyjątkowo łatwe. Za pośrednictwem naszego serwisu możesz nadać paczkę kurierem DHL w kilku prostych krokach, bez wychodzenia z domu.Wystarczy, że w formularzu na naszej stronie internetowej podasz kilka podstawowych informacji na temat przesyłki. Następnie wybierz DHL na wygenerowanej stronie z wyborem ofert poszczególnych przewoźników. W dalszej kolejności podaj dane niezbędne do wysyłki raz dodatkowe informacje takie jak deklarowana zawartość przesyłki i informacje i wykupieniu niestandardowych usług, np. nadprogramowego ubezpieczenia. Zamówienie możesz opłacić online lub wybrać opcję płatności gotówką. W drugim przypadku opłatę uiszczasz kurierowi, gdy ten przyjedzie odebrać od Ciebie paczkę. Oferujemy szereg profesjonalnych narzędzi, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród nich znajduje się między innymi opcja śledzenia przesyłki.

Informacje na ten temat są aktualizowane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zarówno Ty, jak i adresat możecie w każdej chwili sprawdzić, gdzie paczka się znajduje. Pozwala to również określić przybliżony czas doręczenia. Każde zlecenie ma swojego indywidualnego opiekuna, z którym można skontaktować się w przypadku pytań, wątpliwości lub w sytuacjach awaryjnych, takich jak opóźnienia.Wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług kuriera DHL; Zawiercie to jedno z miast, w których świadczymy usługi, udostępniając nie tylko zaawansowane narzędzia przeznaczone do łatwego nadawania oraz monitorowania przesyłek. Dzięki temu, iż funkcjonujemy na rynku od wielu lat, działając jako pośrednik między klientami a firmami przewozowymi, możemy oferować także wyjątkowo korzystne ceny. Koszt przesyłki z nami może być nawet o 70% niższy niż ten, który uzyskasz bezpośrednio u kuriera DHL w Zawierciu.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zawiercie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: