Menu

globbox

Globbox Zawiercie

Sprawdź ofertę GlobBox w Zawiercie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Zawiercie

Czekanie na kuriera czasami znacząco utrudnia wykonywanie obowiązków. Jednak wcale nie trzeba dostosowywać swojego czasu czy godzin pracy do planowanego pojawienia się kuriera, gdyż można skorzystać z punktów paczkowych Globbox. Zawiercie jest miastem, gdzie takie znajdziecie i będziecie mogli zarówno odbierać, jak i nadawać przesyłki samodzielnie. W dzisiejszym poradniku podpowiemy jak najlepiej zamówić kuriera i jak szybko przesyłka może dotrzeć do adresata.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Nie trzeba umawiać się z kurierem na godzinę i można udać się do jednego z punktów sieci Globbox, których jest ponad 5,5 tys. w całej Polsce. Tani kurier w Zawierciu to właśnie Globbox. Nadaj przesyłkę w Globbox na ul. Piłsudskiego 149. Tu punkt jest otwarty codziennie od godz. 8.00 do 22.00, włączając w to soboty i niedziele. Oczywiście przesyłki nadane w weekend będą odebrane przez kuriera w kolejnym dniu roboczym. Zanim udasz się do punktu, musisz opłacić przesyłkę i wydrukować list przewozowy, który nakleisz na paczkę. Bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie paczki. Otóż trzeba pamiętać nie tylko o jej odpowiednim zaklejeniu, ale również zabezpieczeniu przed wilgocią i tu doskonale sprawdza się folia stretch. W przypadku kruchych przedmiotów warto zabezpieczyć je folią bąbelkową, a także zastosować odpowiednie oznaczenie na paczce, np. z napisem szkło. Taka paczka będzie sortowana ręcznie, z ostrożnością. Niemniej jednak w przypadku cennych i kruchych przesyłek warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie. W Globbox można wysyłać przesyłki, zarówno w kopertach, paczkach, jak i na paletach za pobraniem. Konieczne jest jednak wykupienie ubezpieczenia, a także opłacenie transportu. Po opłaceniu paczki przez odbiorcę kwota jest zwracana na podany numer konta. 

Jeśli paczka jest opłacona i wpłata jest zaksięgowana do godz. 11, to kurier może odebrać paczkę jeszcze tego samego dnia. Jeśli jest dokonana po tej godzinie, to paczka z punktu wyruszy w drogę w kolejnym dniu roboczym. Generalnie paczki Globbox doręczane są w ciągu 1-2 dni roboczych. W punktach można nadawać nie tylko przesyłki krajowe, ale i międzynarodowe. Najlepiej zamówić kuriera Globbox za pośrednictwem Globkurier.pl. Tutaj można bardzo łatwo wycenić przesyłkę. Wystarczy wpisać jej długość, szerokość i wysokość, a także wagę. Na końcu należy uwzględnić ilość i kliknąć “wyceń przesyłkę”. W ten sposób ukazuje się ranking kurierów i można wybrać najkorzystniejszą opcję, czyli najtańszą, najszybszą albo z dodatkowymi udogodnieniami w cenie, np. ubezpieczeniem. Z Globbox współpracuje wiele wiodących firm kurierskich, zatem jest szansa, że jeśli zależy Ci na czasie, Twoja przesyłka zostanie dostarczona już w kolejnym dniu roboczym. W ramach Globkurier.pl można uzyskać wycenę niższą nawet o 70% niż u przewoźnika. Broker kurierski ma bowiem negocjowane stawki. Może również zaproponować stawkę ustaloną indywidualnie dla firm. Na platformie wystarczy założyć darmowe konto i już można wyceniać przesyłki.   

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zawierciu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: