• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Zawiercie

  Zamów kuriera Poczty Polskiej w Zawierciu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Zawiercie

  Poczta Polska jest najbardziej znanym operatorem realizującym usługi pocztowe. W placówkach można wysłać nie tylko listy, ale też paczki. Kilka lat Poczta Polska powołała Pocztex, który świadczy unowocześnione usługi. Kurier Poczta Polska dociera z przesyłkami zdecydowanie szybciej. Wprowadzono też nowe rozwiązania w zakresie śledzenia przesyłek. To sprawiło, że Poczta Polska znacznie podwyższyła jakość świadczonych usług i niczym nie ustępuje prywatnym przewoźnikom. Poczta Polska świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Jej placówki znajdują się również w małych miastach. Ten fakt daje jej znacząca przewagę nad innymi firmami kurierskimi. Dodatkowo stopniowo wprowadzane udogodnienia znacznie poprawiają jej ofertę. Obecnie bez problemu możemy zamówić wysyłkę ekspresową. Mamy też zupełną pewność, że jeśli nie dotrze na czas, to dostaniemy rekompensatę. Poczta Polska oferuje też monitorowanie przesyłki, a także wysyła stosowne komunikaty do adresata i nadawcy. To bardzo uprościły i unowocześniły jej ofertę. Kurierzy Poczty Polskiej pracują dni robocze w godzinach 8.30-17.30. Przesyłkę można również odebrać w wybranym punkcie. 

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Poczta Polska cały czas udoskonala swoje usługi. Jedną z nich jest nowoczesny i tani kurier. Zawiercie to niewielkie miasto, ale na jego terenie również znajdziemy odpowiednie placówki. Zamówić i odebrać przesyłkę można w jednej z siedmiu placówek Poczty Polskiej. Dodatkowo Pocztex dysponuje jeszcze kilkoma punktami na terenie całego miasta. 2 znajdują się w salonie RUCH, 8 w sklepie Żabka, 2 w sklepie Biedronka i 3 w sklepie ABC. Godziny otwarcia punktów są bardzo różnorodne. Większość placówek Poczty Polskiej na terenie Zawiercia jest czynna tylko w tygodniu. Dokładne godziny najlepiej sprawdzić na oficjalnej stronie.  

  Z kolei saloniki prasowe w tygodniu są czynne w godzinach 6-16.30,  w soboty, niedziele i święta 7-13. Sklepy Żabka otwarte są w godzinach 6-23 od poniedziałku do soboty, a godziny otwarcia w niedzielę należy sprawdzić w wybranym punkcie. Sklepy Biedronka są czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 6.30-22, a sklepy ABC codziennie w godzinach 6-22 lub całodobowo. W obecnych czasach paczki najłatwiej nadać za pośrednictwem internetu. Poczta Polska również oferuje takie rozwiązanie. Zamów kuriera za pośrednictwem formularza GlobKurier.pl, który jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy tylko wypełnić odpowiednie pola zgodnie z komunikatami, a czekać na kuriera lub zanieść przesyłkę do wybranej placówki. Jeżeli prawidłowo wypełnimy wszystkie pola, to nadanie paczki zajmie nam zaledwie kilka minut.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zawierciu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: