Menu

kurier dpd

Kurier DPD Zawiercie

Zamów kuriera DPD w Zawierciu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Zawiercie

Zależy Ci na szybkim dostarczeniu przesyłki do domu albo dowolnego punktu na mieście? Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i wybierz ofertę, jaką ma dla Ciebie kurier DPD. To łatwe i szybkie odbieranie paczki, gdziekolwiek jesteś i chcesz. To również niezwykle proste nadawanie przesyłki. Nie musisz wychodzić z domu. Wszelkie formalności możesz załatwić online, korzystając z dedykowanych do tego nowoczesnych narzędzi i aplikacji.  Zamawiaj paczki z kurierem DPD Polska. To gwarancja najwyższe jakości usług, terminowości i elastyczności. Dziś w Polsce funkcjonuje ponad 4000 punktów DPD pickup, dzięki którym nie musisz oczekiwać w domu na przyjazd kuriera, a paczkę odbierasz w takim miejscu, które jest dla Ciebie po drodze i o wygodnej porze. Standardowo dostawa przesyłki potrwa wyłącznie jeden dzień roboczy. W szczególnych przypadkach może wydłużyć się do dwóch. Jednak to nadal najbezpieczniejszy sposób na dostarczenie zamówienia. Skorzystaj z usługi kuriera zarówno w ofercie krajowej, jak i międzynarodowej.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dziś kurier DPD działa w całej Polsce, dzięki czemu stworzyliśmy bogatą sieć połączeń, która ułatwia przesyłanie paczek, gdziekolwiek się jest. Bez problemu nadasz i odbierzesz ją także w Zawierciu. Na chwilę obecną możesz to zrobić w 13 punktach DPD Pickup, które znajdują się w różnych częściach miasta, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie dla siebie optymalną i najwygodniejszą lokalizację. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy bazę punktów. Działają one przez cały tydzień – od poniedziałku do niedzieli. Niektóre z nich otwarte są już nawet od 5:30 rano. Paczkę możesz nadać jednak także bezpośrednio do domu odbiorcy. Nasi kurierzy pracują od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach od 8:00 do 18:00. Dodatkowo świadczymy również usługi w soboty.

Prowadzisz sklep internetowy i chcesz bezpiecznie nadać zamówienie? Zamów kuriera DPD, korzystając z wygodnego portalu Globkurier.pl. To bardzo proste.
1. Wejdź na stronę www.globkurier.pl.
2. Skorzystaj z szybkiej wyceny, w której musisz wpisać wymiary paczki i jej wagę.
3. Wybierz usługę kurier DPD Polska.
4. Przejdź do formularza zamówienia, wypełniając dokładnie dane związane z odbiorem i nadaniem.
5. Opłać przesyłkę i oczekuj na kuriera

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zawierciu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: