Menu

kurier InPost

Kurier InPost Zawiercie

Zamów kuriera InPost w Zawierciu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Zawiercie

Współczesny rynek usług kurierskich i logistycznych reaguje na dynamiczne zmiany, jakie nieustannie mają miejsce. Dotyczą one zapotrzebowania nie tylko klientów prywatnych, ale także firm. InPost wprowadza innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możliwe staje się zaspokojenie potrzeb konsumentów. Kurier InPost posiada wyjątkowo szeroką ofertę usług kurierskich. Kieruje je zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Przesyłki wysyłane za pośrednictwem InPost można nadawać w paczkomatach, PaczkoPunktach, ale także przez osobisty odbiór kuriera. Paczkę można skierować bezpośrednio na swój adres domowy lub firmowy, ale także do Paczkomatu i PaczkoPunktu. InPost zadbał także o wygodę i bezpieczeństwo swoich klientów, tworząc intuicyjną aplikację. Można w niej śledzić swoje przesyłki i bezdotykowo odbierać paczki.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Choć nadawanie i odbieranie paczek bezpośrednio spod adresu domowego lub firmowego jest bardzo wygodne, wiele osób woli dokonywać tego w niestandardowych godzinach. Odpowiadając na ich potrzeby, tani kurier Zawiercie udostępnił aż 24 wygodne punkty, w których można całodobowo nadawać i odbierać paczki. Paczkomaty zlokalizowane są w popularnych punktach na mapie miasta, tak aby każdy mógł wygodnie z nich skorzystać. Dzięki aplikacji InPost można także odebrać paczkę w sposób całkowicie bezpieczny i higieniczny. Kurier InPost Zawiercie pracuje w dni robocze do godziny 17. Pozwala to na dogodną porę odebrania lub otrzymania przesyłki. Klienci otrzymują gwarancję, że paczka zostanie dostarczona do odbiorcy już następnego dnia roboczego, o ile jej waga nie przekracza 50 kilogramów. 

W przypadku paczek mniejszych niż 30 kilogramów doręczenie przesyłki odbędzie się do godziny 10 lub 12. W takich samych godzinach kurier umieszcza paczki w Paczkomacie, lecz klient może je wyjąć o każdej porze. Usługa „Zamów kuriera”, którą oferuje strona GlobKurier.pl, usprawnia wysyłanie paczek kurierem InPost. Pierwszym krokiem jest skorzystanie z opcji szybkiej wyceny. Do jej przeprowadzenia należy wprowadzić dokładne wymiary i wagę przesyłki. Suma wymiarów nie może przekraczać 220 centymetrów, a najdłuższego boku – 120 centymetrów. Następnie wystarczy wybrać odpowiednią usługę i ją opłacić. Na tym etapie wystarczy już jedynie oczekiwać kuriera, który odbierze przesyłkę spod wskazanego adresu.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zawierciu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: