Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Ząbki

Zamów kuriera UPS w Ząbkach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Ząbki

Ząbki zamieszkuje niewiele ponad 35 tysięcy mieszkańców. Nieduże miasto znajduje się w pobliżu Wołomina, zaledwie 10 km od centrum Warszawy. Ząbki cieszą się ogromym zainteresowaniem firm kurierskich, które w tej części kraju mają szerokie grono klientów. Dzięki temu na terenie miasta swoją działalność prowadzi kurier UPS, który oferuje transport przesyłek krajowych i międzynarodowych. Gdzie szukać kuriera UPS w Ząbkach? Jakie usługi kurierskie można mu zlecić? Kurier UPS na terenie Ząbków prowadzi kilka punktów odbioru i nadawania paczek. W każdym z nich możliwe jest nadawanie paczek krajowych, ekspresowych i międzynarodowych. Punkty Access Point są zlokalizowane w sklepach spożywczych i wielobranżowych, a także w punktach usługowych i siedzibach firm kurierskich. Dzięki temu klienci UPS mogą wybrać punkt odbioru przesyłki w pobliżu miejsca zamieszkania lub pracy. Większość Access Point działa od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia sklepów lub punktów usługowych. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Usługa zamów kuriera UPS jest kierowana do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Osoby prywatne mogą skorzystać z wygodnej opcji My Choice, dzięki której możliwe jest wybieranie godzin i czasu doręczenia paczek. Dodatkowo klient UPS może zdecydować się na przechowanie przesyłki do czasu jego powrotu z urlopu. Klienci biznesowi w UPS otrzymują atrakcyjne oferty dostosowane do liczby wysyłanych paczek, ich rodzaju i adresu odbiorców. Na firmy czeka również system odroczonych płatności, który pomaga zachować płynność finansową. Globkurier.pl to platforma, za pomocą której użytkownicy oszczędzają nawet do 70% ceny przesyłek. Serwis negocjuje ceny w imieniu swoich użytkowników, dzięki czemu oferta usług kurierskich jest naprawdę atrakcyjna.

 Za pośrednictwem globkurier.pl błyskawicznie przygotowuje się paczki do wysyłki. Wyszukiwarka ułatwia znalezienie odpowiedniego gabarytu przesyłki na podstawie rozmiarów towaru oraz oszacowanie ceny usługi po uwzględnieniu adresu nadawcy i odbiorcy. Z pomocą globkurier.pl użytkownicy przygotowują etykiety przewozowe i pakują paczki w prawidłowy sposób. Serwis automatycznie generuje etykiety po dokonaniu płatności online. Użytkownicy dodatkowo mogą skorzystać z płatności odroczonych i wysłać przesyłkę za pobraniem, jeśli takie jest życzenie odbiorcy. Wszystkie paczki mogą być objęte dobrowolnym ubezpieczeniem na wypadek uszkodzenia lub zaginięcia w transporcie.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ząbkach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: