Menu

kurier InPost

Kurier InPost Ząbki

Zamów kuriera InPost w Ząbkach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Ząbki

InPost to przewoźnik, którego najbardziej znaną usługą są paczkomaty. Firma świadczy jednak także standardowe usługi kurierskie. W GlobKurier.pl zamówienie kuriera InPost staje się nie tylko wyjątkowo proste – oferujemy także bardzo korzystne ceny. Działamy w wielu polskich miastach, w tym również w podwarszawskich Ząbkach. Jak zamówić kuriera za pośrednictwem naszej platformy? Dlaczego Globkurier.pl to tani kurier w Ząbkach i wielu innych miejscowościach?
Ząbki to jedno z miast położone w aglomeracji warszawskiej, znajdujące się około 10 km od centrum stolicy. Położenie tego zamieszkanego przez 35 tysięcy osób miasta oraz bycie tzw. “sypialnią Warszawy” sprawiają, że jest w nim duże zapotrzebowanie na usługi firm kurierskich. Duży wpływ na to ma miejska gospodarka, oparta prawie w całości na prywatnych przedsiębiorstwach, głównie z branży transportowej, hurtowej i budowlanej. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jednym z najpopularniejszych przewoźników jest InPost. Kurierzy w Ząbkach rozwożą przesyłki od poniedziałku do piątku, od rana do godziny 17:00 (poza okresami świątecznymi, gdy do rąk odbiorców trafia więcej przesyłek – godziny pracy kurierów są wówczas wydłużane).W sytuacji, gdy paczka ma trafić nie do paczkomatu, ale bezpośrednio do odbiorcy, a odbiorca nie będzie obecny pod wskazanym adresem, paczka może być doręczona ponownie następnego dnia lub trafić do Punktu Obsługi Paczek. W Ząbkach znajduje się osiem takich punktów. Paczka czeka w nich na odbiór przez trzy kolejne dni. GlobKurier.pl pozwala na łatwe zamówienie kuriera w znacznie niższej cenie niż ta, którą możesz uzyskać bezpośrednio w danej korporacji. To możliwe dzięki naszemu doświadczeniu oraz długoletniej obecności na rynku – możemy negocjować wyjątkowo korzystne stawki. 

Aby zamówić kuriera InPost w Ząbkach z GlobKurier.pl wystarczy wypełnić dwa formularze zgodnie z zawartymi w nich instrukcjami. Pierwszy służy do wstępnej wyceny przesyłki. Podajesz w nim gabaryty przesyłki oraz informacje, czy trafia do odbiorcy na terenie Polski, czy za granicą. Po wybraniu najlepszej oferty z nawet kilkudziesięciu przygotowanych, podajesz dokładne dane teleadresowe nadawcy i odbiorcy, a także informacje o ewentualnych opcjonalnych usługach (niestandardowe ubezpieczenie, dostawa w sobotę lub płatność za pobraniem). Zamówienie opłacasz online lub gotówką bezpośrednio u kuriera. Każdym zleceniem opiekuje się nasz pracownik, dlatego w razie pytań lub ewentualnych sytuacji awaryjnych takich jak opóźnienie czy zaginięcie przesyłki możemy szybko rozwiązać problem. Dodatkowo na każdym etapie realizacji zlecenia masz dostęp do systemu śledzenia przesyłki, który pozwala na określenie jej położenia oraz przybliżonego czasu dostawy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ząbkach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: