Menu

globbox

Globbox Ząbki

Sprawdź ofertę GlobBox w Ząbkach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Ząbki

W dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy korzystamy z usług kurierskich. To całkowicie zrozumiałe, że chcemy aby były one szybkie, terminowe a przy tym niedrogie. Jak jednak wybrać idealnego kuriera spośród tak wielu działających przewoźników? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy postawić na firmę, która współpracuje z większością z nich. Taką firmą jest Globbox. Ząbki są jednym z miast, w których przewoźnik ten oferuje swoją ciekawą i atrakcyjną ofertę. Sprawdźmy więc jak zamówić taniego kuriera w Ząbkach.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Globbox to polska firma, która oferuje szeroką ofertę usług kurierskich. Poza standardowymi paczkami znajdują się w niej również listy oraz przesyłki paletowe. Firma współpracuje obecnie z kilkudziesięcioma przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu może zaoferować najbardziej korzystne ceny. W jej ofercie dostępne są nie tylko wysyłki na terenie kraju, ale również poza jego granicami. Co więcej, Globbox stawia na punkty paczkowe mieszczące się w sklepach i zakładach usługowych, dzięki czemu są one dostępne dla każdego z nas, często podczas załatwiania codziennych sprawunków. Dla wielu osób jest to spore udogodnienie – nie muszą bowiem specjalnie fatygować się do punktu danej firmy kurierskiej. Warto również wspomnieć o tym, że często są to punkty otwarte również w weekend oraz do późnych godzin wieczornych co dodatkowo zwiększa dostępność usług Globbox. Mówiąc o tym w jaki sposób można nadać przesyłkę w Globbox nie sposób nie wspomnieć również o dostępie za pośrednictwem internetu. 

Wystarczy jedynie odwiedzić stronę GlobKurier.pl by skorzystać z usług bez wychodzenia z domu. Na stronie znajdziemy formularz szybkiej wyceny, w którym podajemy wymiary i wagę przesyłki. Paczkę możemy zanieść do punktu lub też wybrać opcję odebrania jej od nas przez kuriera. Opłacamy zamówioną usługę, drukujemy list przewozowy i gotowe. Co więcej, GlobKurier.pl to strona, na której możemy monitorować gdzie aktualnie znajduje się przesyłka lub ją ubezpieczyć. Otrzymamy również powiadomienie o jej dostarczeniu. Nie brakuje także rozwiązań dla firm e-commerce takich jak automatyczne integrację czy drukowanie zbiorowych etykiet. Słowem, każdy może znaleźć opcje dopasowane do jego potrzeb. Jak widzisz, jeśli nie chcesz przepłacać a przy tym zależy ci na wysokiej jakości usług rozwiązanie jest jedno – nadaj przesyłkę w Globbox. Robiąc to za pośrednictwem portalu GlobKurier.pl oszczędzasz nie tylko pieniądze ale również czas. To naprawdę się opłaca. Nie czekaj więc i zamów kuriera.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ząbkach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: