Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Ząbki

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Ząbkach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Ząbki

Ząbki to miasto, które może pochwalić się sporym zainteresowaniem wszelkich usług kurierskich. Choć konkurencja na tym rynku jest naprawdę spora, to jednak większość mieszkańców decyduje się na powierzenie swoich paczek kurierowi Poczty Polskiej. Robiąc zakupy w sklepie internetowym, często przed naszymi oczami staje możliwość dostarczenia naszego zakupu za pośrednictwem różnych firm kurierskich. W tym aspekcie zawsze mamy spory dylemat. Jaką firmę wybrać? Z jednej strony chcemy, by przesyłka trafiła do naszych rąk najszybciej. Z drugiej liczymy się również z kosztami. Nie bez znaczenia jest także bezpieczeństwo naszej przesyłki i elastyczność w zakresie jej odbioru. W tych wszystkich obszarach specjalizuje się kurier Poczty Polskiej, który zainicjował otwarcie kuriera Pocztex – firmy do zadań specjalnych. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dzięki Pocztex, który działa w Ząbkach, nasze przesyłki docierają na czas, w rozsądnej cenie, a także z poszanowaniem wszelkich standardów związanych z bezpieczeństwem przesyłki. Kurier Pocztex realizuje swoje usługi zarówno dla osób prywatnych, jak również klientów firmowych, z którymi długoterminowa współpraca owocuje dodatkowymi benefitami. W jaki sposób kurier Pocztex działa na terenie Ząbków? Przede wszystkim sprawnie. Każdy z nas ma możliwość odbioru swojej przesyłki bez konieczności wychodzenia z domu. To zawdzięczamy długim godzinom pracy kurierów, którzy pierwsze przesyłki przekazują już o godzinie 8:30, ostatnie natomiast o 17:30, a być może nawet później, o ile popyt na usługi jest większy. To jednak nie wszystkie możliwości odbioru przesyłki realizowanej przez kuriera Poczta Polska w Ząbkach. Zamów kuriera, który naszą przesyłkę przekaże bezpośrednio do jednego 17 tysięcy punktów odbioru rozsianych po całej Polsce, w tym w Ząbkach. 

Punkty odbioru, w których możemy zgłosić się po przesyłkę to nic innego, jak Żabka, Biedronka, Orlen, Lewiatan czy ABC. W punkcie odbioru nasza przesyłka oczekuje na nas nawet 7 dni, a to właśnie my decydujemy, kiedy i o której zdecydujemy się ją odebrać. Tani kurier Pocztex umożliwia nadanie przesyłki za pośrednictwem specjalnej strony Globkurier.pl. Czym dokładnie jest Globkurier? To partner logistyczny, który specjalizuje się w porównywaniu cen usług kurierskich. Dzięki temu każdy z nas niezależnie od tego, skąd chce nadać paczkę, może wygodnie i tanio sprawdzić, czy faktycznie to tani kurier Pocztex cechuje się najlepszymi warunkami usługi. Jak zamówić kuriera z Globkurier? Wystarczy, że na głównej stronie zdefiniujemy podstawowe informacje o paczce, uwzględniając jej wagę oraz wymiary, a następnie wybierzemy tę firmę, której warunki odpowiadają nam najbardziej. Po opłaceniu przesyłki pozostaje nam już jedynie czekać, aż kurier przejmie ją i przekazuje odbiorcy w Ząbkach.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ząbkach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: