Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Ząbki

Zamów kuriera DPD w Ząbki korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Ząbki

Ząbki to miasto, w którym działa obecnie kilkanaście firm kurierskich, co daje mieszkańcom sporo możliwości wyboru. Spośród firm, których oferta jest naprawdę bardzo ciekawa i atrakcyjna na szczególną uwagę zasługuje kurier DPD. Ząbki są bowiem miastem, w którym możemy skorzystać z jego usług nie tylko stacjonarnie, ale również za pośrednictwem internetu. Sprawdź jak możesz to zrobić i zamów kuriera. Firma kurierska DPD rozpoczęła swoją działalność w latach 70 tych na terenie Francji. I choć obecnie nadal należy do francuskiej spółki jest to kurier, którego zasięg obejmuje kilkadziesiąt krajów w Europie i na całym świecie. To co wyróżnia firmę kurierską DPD to z całą pewnością innowacyjne podejście do doręczania paczek i krótki czas dostawy. Firma wciąż wprowadza nowe rozwiązania takie jak np. rozwożenie posiłków z restauracji przez kurierów rowerowych. Dlatego też jej oferta spełnia oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DPD w Ząbkach posiada trzy punkty DPD PickUp, czyli miejsca, w których możemy nadać oraz odebrać przesyłkę. Znajdują się one na ulicach Kołłątaja, Wojska Polskiego oraz 11 listopada. Otwarte od poniedziałku do piątku do godziny 18 dają nam możliwość komfortowego załatwienia sprawy. Oferta kuriera DPD w Ząbkach jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno krajowe, jak i międzynarodowe paczki. Poza standardowymi przesyłkami możemy skorzystać z transportu paletowego lub wybrać paczki ekspresowe. Co ważne, mieszkając w Ząbkach nie musisz jednak wcale odwiedzać punktu kuriera DPD. Może on odebrać paczki spod twojego domu lub siedziby firmy. 

Wystarczy jedynie, że zamówisz kuriera za pośrednictwem strony GlobKurier.pl. To nowoczesna platforma transportowa, za pośrednictwem której nie tylko szybko wycenisz paczkę oraz zamówisz kuriera DPD korzystając z prostego formularza na górze strony, ale również możesz śledzić swoją przesyłkę. GlobKurier.pl posiada również możliwość skorzystania z integracji dla sklepów internetowych oraz wykupienia ubezpieczenia. Słowem, niezależnie od tego jakich usług kurierskich potrzebujesz – to strona, za pośrednictwem której załatwisz wszystko bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś mieszkańcem Ząbek i poszukujesz taniego kuriera oferta firmy DPD powinna spełnić wszystkie twoje oczekiwania. Korzystając z niej za pośrednictwem GlobKurier.pl oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas. Już dziś zamów kuriera online i sprawdź jakie to proste.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ząbkach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: