Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Ząbki

Zamów kuriera DHL w Ząbkach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Ząbki

Klienci indywidualni i firmowi, korzystający na co dzień z usług firm kurierskich, zmieniając tryb życia i pracy, zmieniają także oczekiwania. Ich spełnienie wymaga nieustannego śledzenia trendów. DHL oferuje usługi dopasowane do potrzeb osób pracujących poza domem i w domu, tak aby podtrzymać zaufanie konsumenckie. Szeroka oferta, jaką posiada kurier DHL, umożliwia klientom skorzystanie z wysyłek nie tylko na terenie kraju, ale także za granicą. DHL chętnie wybierają nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorstwa. Z pomocą DHL można wysłać przesyłki o wadze do 31,5 kilograma oraz o większym gabarycie, a także przesyłki kopertowe. Wszystkie mogą zostać nadane w usłudze door to door. Dla pełnej wygody konsumentów, kurier DHL wprowadził także usługi dodatkowe, takie jak szybkie i wygodne przekierowanie paczki do punktu DHL Parcel, działających w godzinach 8-18.   Możliwe jest również skorzystanie z powiadomień SMS oraz e-mail.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

DHL odpowiada na potrzeby wszystkich swoich klientów. Umożliwia wygodne nadawanie i odebranie paczki bez konieczności wychodzenia z domu. Jednak będąc świadomym, że dla niektórych osób godziny pracy kuriera mogą być zbyt mało elastyczne, tani kurier Ząbki pozwala swoim klientom skorzystać aż z 19 punktów odbioru i nadania paczki. Jest to szczególnie wygodna opcja dla osób, chcących skorzystać z usług kuriera podczas wykonywania codziennych zakupów lub po pracy. Dla pełnego zadowolenia klientów, kurier DHL Ząbki wprowadził możliwość dopasowania godziny dostawy do indywidualnych potrzeb. W przypadku paczek o standardowym rozmiarze i wadze mniejszej niż 31,5 kilograma, DHL gwarantuje dostawę już w następnym dniu roboczym po nadaniu. 

W zależności od rytmu dnia klient może wybrać porę dostawy na godziny poranne lub popołudniowe. Jeśli jednak paczka jest większa, czas oczekiwania może zostać wydłużony do dwóch dni roboczych. Konieczne jest także wybranie wariantu dostawy. GlobKurier.pl – sposób na proste i łatwe nadanie paczki DHLW odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania klientów, serwis GlobKurier.pl wprowadził wygodną opcję “Zamów kuriera”. Umożliwia ona nadanie paczki, bez konieczności żmudnego procesu wypełniania licznych formalności. Wystarczy naszykować paczkę, podać jej dane do kalkulatora wycen i opłacić dostawę. Potem wystarczy jedynie czekać na kuriera. To najprostszy sposób nadawania paczki, uproszczony do niezbędnego minimum.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ząbkach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: