Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Świnoujście

Zamów kuriera UPS w Świnoujściu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Świnoujście

GlobKurier.pl to platforma pośrednicząca między firmami transportowymi i logistycznymi oraz klientami. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Jedną z korporacji, z którymi współpracujemy jest UPS – jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm tego typu, obecna na rynku od ponad stu lat. Dzięki długoletniej współpracy oferujemy naszym klientom nie tylko wysoką jakość usług, ale i bardzo korzystne stawki. Z nami zamówisz taniego kuriera w Świnoujściu mając pewność, że przesyłka dotrze do odbiorcy szybko i bezpiecznie. Świnoujście to liczące ponad 41 tysięcy mieszkańców miasto na północno-zachodnim krańcu Polski, tuż przy niemieckiej granicy. Jego położenie sprawia, że jest nie tylko popularną miejscowością turystyczną, ale i istotnym ośrodkiem dla gospodarki morskiej. Z tego powodu jest w nim duże zapotrzebowanie na usługi firm kurierskich takich jak UPS. Kurier UPS w Świnoujściu stwarza możliwość dostarczenia przesyłki nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Paczki rozwożone są w godzinach 9:00-19:00 w dni robocze, przy czym istnieje możliwość zamówienia (za dopłatą) dostawy w dzień wolny lub w konkretnych godzinach. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurierzy starają się za każdym razem skontaktować z odbiorcą w celu uzgodnienia przybliżonej godziny dostawy. Kurier UPS podejmuje trzy próby doręczenia przesyłki. Jeśli żadna z nich się nie powiedzie, trafia ona do placówki UPS Access Point przy ul. Kołłątaja 24c. Na odbiór czeka trzy dni robocze; później zostaje zwrócona do nadawcy. Nadawanie przesyłek kurierem UPS może być bardzo szybkie i wygodne dzięki GlobKurier.pl. Platforma ta umożliwia nie tylko utworzenie zlecenia w całości przez Internet, ale i znacznie niższe ceny niż te, które klienci indywidualni i biznesowi mogą uzyskać bezpośrednio u przewoźnika. Jest to możliwe dzięki naszej długoletniej współpracy z firmami kurierskimi oraz doświadczeniu w branży.

Zamów kuriera z GlobKurier.pl, by cieszyć się niskimi cenami, wygodą oraz dostępem do nowoczesnych narzędzi umożliwiających śledzenie przesyłki na każdym etapie jej drogi do adresata.Oferta dla Twojej przesyłki jest przygotowywana w oparciu o podstawowe dane takie jak wielkość przesyłki, wysyłka na terenie kraju lub za granicę oraz dodatkowe usługi takie jak nadprogramowe ubezpieczenie czy dostawa w dniu wolnym od pracy. Możesz wybierać spośród kilkudziesięciu firm i opłacić zamówienie przez Internet lub bezpośrednio u kuriera. Cała procedura zajmuje zaledwie kilka minut, a w razie jakichkolwiek pytań dotyczących wysyłki lub problemów takich jak opóźnienie lub zaginięcie przesyłki możesz łatwo skontaktować się z indywidualnym opiekunem Twojej paczki.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świnoujściu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: