• globbox

  Globbox Świnoujście

  Sprawdź ofertę GlobBox w Świnoujściu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Świnoujście

  Mieszkańcy Świnoujścia mają dostęp do wielu firm kurierskich. Jednakże bezsprzecznie, wybór najtańszego i jednocześnie godnego zaufania przewoźnika nie należy do łatwych. Na szczęście na terenie miasta funkcjonuje operator logistyczny GlobBox, który umożliwia dostęp do ponad 50 firm kurierskich w jednym miejscu. Niewątpliwie jest to też jeden z najtańszych brokerów kurierskich w Polsce. Czym jeszcze się wyróżnia GlobBox? Jakie rozwiązania logistyczne pomagają mu cieszyć się wciąż rosnącą sympatią?

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  GlobBox jest brokerem kurierskim, który oferuje usługi kurierskie krajowe i międzynarodowe w nowoczesnym wydaniu. Jako jedna z pierwszych firm, uruchomił i nadal intensywnie rozbudowuje sieć drobnych punktów paczkowych, w których można nadawa i odbierać przesyłki. Ponadto, mając na uwadze komfort nadawania przesyłek, GlobBox umożliwił przekazywanie zleceń na nadania drogą telefoniczną, a także przez Internet. Jako firma godna zaufania zawiera umowy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, a w sytuacji nieterminowego dostarczenia przesyłki bądź jej zaginięcia, pomaga przeprowadzić swoich Klientów przez procedurę reklamacyjną. Godnym uwagi jest też fakt, iż Klientom firmowym, prowadzącym e-sklepy, GlobBox proponuje dodatkowe korzyści, które usprawniają proces nadawania przesyłek i przynoszą dodatkowe korzyści. Należą do nich między innymi: szybki przekaz pobrań, wzrost konwersji zamówień, wsparcie marketingowe oraz integracja poprzez API.
  Mieszkańcy Świnoujścia mają obecnie do dyspozycji partnerski punkt paczkowy, zlokalizowany w “Trafice” na ul. Jana Matejki 1d. Jest on czynny w godzinach pracy “Trafiki”. Dyspozycję nadania przesyłki w GlobBox, można zlecić również telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 22 295 15 75. 

  Konsultant firmy, po uzgodnieniu wszystkich niezbędnych danych, związanych z nadaniem paczki przyjmie zlecenie. Potwierdzeniem przyjęcia zmówienia jest przesłany SMS-em numer zamówienia. Po jego otrzymaniu wystarczy już tylko dostarczyć przesyłkę do wybranego punktu paczkowego. Bardzo wygodną możliwością, udostępnioną przez GlobBox jest złożenie zamówienia nadania paczki z opcją zamówienia kuriera do domu. Wystarczy wejść na stronę i dokonać wyceny paczki. Po wprowadzeniu wymaganych przez system informacji i kliknięciu w zakładkę “Wyceń” ukaże się lista przewoźników, którzy mogą podjąć zlecenie. Wystarczy dokonać wyboru przewoźnika i zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. Po uregulowaniu płatności zostanie przesłane drogą elektroniczną potwierdzenie przyjęcia zlecenia przez kuriera. Będzie ono miało postać listu przewozowego bądź etykiety informacyjnej. Reasumując jest to też ostatni etap procesu składania zamówienia. Jako operator logistyczny GlobBox współpracuje z wieloma przewoźnikami. Istotnym jest, iż przed zawarciem mowy o współpracę, broker przeprowadza indywidualne negocjacje cenowe z każdym przewoźnikiem.
  W rezultacie pozwala to na zaoferowanie Klientom naprawdę niskich cen za nadania. W związku z tym, GlobBox może się poszczycić mianem, jednego z najtańszych operatorów logistycznych w Polsce. .

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świnoujściu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: