Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Świnoujście

Zamów kuriera DPD w Świnoujściu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Świnoujście

Nadanie paczki kurierem przez internet jest procesem niezwykle szybkim i wygodnym. Wystarczy spakować przesyłkę, a następnie wybrać odpowiednią usługę pocztową. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu i uniknąć stania w kolejkach. W Świnoujściu znajdują się trzy punkty DPD, które umożliwiają zarówno odbiór, jak i nadanie przesyłki przyjmujące klientów od 9:00 lub 10:00 do 16:30 lub 19:00, w zależności od lokalizacji. Kurier DPD pracuje w dni robocze w godzinach 8:00-18:00, dostarczając paczki do punktu lub pod wskazany adres. W większych miastach istnieje możliwość wyboru dodatkowej opcji, którą jest dostawa na konkretną godzinę. W ofercie odnaleźć można również możliwość dostarczenia paczki w godzinach porannych (9:30-12:00), jest to z pewnością dobry wybór dla osób pracujących w systemie zmianowym. Klienci mogą zgłosić problem lub preferencje dotyczące miejsca odbioru bądź nadania za pośrednictwem infolinii, która jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00, a w sobotę do godziny 14:00. Strona DPD udostępnia także intuicyjną platformę do śledzenia przesyłek, dzięki której można uzyskać informacje dotyczące bieżącej lokalizacji paczki.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Świnoujściu można zamówić usługi kurierskie DPD za pośrednictwem platformy pocztowej GlobKurier.pl. Nadanie przesyłki to zaledwie kilka kroków, które uwzględniają spakowanie paczki, zabezpieczenie jej taśmą, dokonanie wyceny w systemie oraz zamówienie kuriera DPD. Wystarczy wybrać opcję zamów kuriera, aby przedstawiciel danej firmy kurierskiej odebrał paczkę spod drzwi. W przypadku Świnoujścia alternatywnym sposobem jest nadanie w jednym z trzech punktów, przyjmujących klientów w określonych godzinach. Podobnie w przypadku odbioru zamówionej paczki. Adresat zostaje powiadomiony za pośrednictwem wiadomości SMS o przesyłce oczekującej na odbiór. 

Paczka czeka w punkcie kilka dni, w ciągu których można ją odebrać za pomocą kodu lub podając dane osobowe. Kurier DPD oferuje jedne z najtańszych usług kurierskich na polskim rynku. W Świnoujściu znajdują się trzy punkty, w których można nadawać lub odbierać paczki. Odbiór w punkcie bywa również tańszy niż dostawa pod drzwi. To z pewnością rozwiązanie dla osób pracujących w porach, gdy kurier rozwozi przesyłki. Dzięki platformie GlobKurier.pl nie trzeba nawet wychodzić z domu ani stać w kolejkach, aby nadać i opłacić przesyłkę. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu. Opłaconą paczkę wystarczy dostarczyć do danego punktu DPD, gdzie zostanie odebrana przez pracownika firmy kurierskiej i w krótkim czasie doręczona pod wskazany adres.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świnoujściu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: