Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Świnoujście

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Świnoujściu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Świnoujście

Najszybszą spośród usług Poczty Polskiej jest kurier. Dzięki wysokiej dostępności – placówki pocztowe znajdują się w niemal każdej miejscowości – cieszy się dużą popularnością. Jest to również jeden z przewoźników, z którymi współpracujemy w GlobKurier.pl. Zapewniamy możliwość nadania przesyłki w całości przez Internet. Dodatkowo zapewniamy doskonałe ceny oraz możliwość śledzenia każdej przesyłki od jej nadania aż po doręczenie. Świnoujście jest zamieszkanym przez 41 tysięcy osób miastem położonym w północno-zachodniej Polsce. Bliskość niemieckiej granicy oraz duży ruch turystyczny sprawiają, że jest w nim duże zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. W Świnoujściu znajduje się siedem placówek Poczty Polskiej, które stwarzają możliwość nadania przesyłek w ramach usługi Pocztex Kurier 48 lub Pocztex Express 24. Usługi te pozwalają na dostarczenie paczki nawet w ciągu 24 godzin. Jeśli kurier nie zastanie odbiorcy lub innej uprawnionej osoby pod wskazanym adresem, zostawia awizo. Wskazana jest na nim placówka pocztowa, w której można odebrać paczkę. Odbiorca ma na to 14 dni roboczych.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Skorzystanie z usług kuriera Poczty Polskiej w Świnoujściu jest niezwykle proste dzięki GlobKurier.pl. Paczkę można nadać w kilku prostych krokach.Wystarczy, że w odpowiednich polach na stronie głównej GlobKurier.pl podasz podstawowe dane o paczce, takie jak długość, szerokość, wysokość i waga oraz miejsce z i do którego ma zostać dostarczona. Już po chwili będziesz dysponować zestawieniem ofert firm kurierskich, które będą mogły zrealizować zlecenie wraz z wyceną i informacjami o usługach dodatkowych. Przy każdej ofercie podany jest także przewidywany czas dostarczenia przesyłki, dzięki czemu możesz łatwo wybrać taką, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Zamówienie możesz opłacić na kilka sposobów – online (przelewem tradycyjnym lub szybkim) lub bezpośrednio u kuriera, który przyjedzie po Twoją przesyłkę w ustalonym czasie. Po nadaniu paczki zarówno Ty, jak i odbiorca możecie śledzić jej położenie za pomocą wygodnego systemu monitorowania przesyłek. W razie jakichkolwiek problemów takich jak opóźnienie czy zaginięcie przesyłki, pomoże Ci nasz pracownik – do każdego zlecenia przypisany zostaje jego opiekun. GlobKurier.pl to nie tylko tani kurier w Świnoujściu, ale także usługi dostosowane do potrzeb Twoich lub Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz najszybszej przesyłki, czy transportu w najniższej cenie, dzięki porównywarce na naszej stronie szybko uzyskasz to, czego potrzebujesz.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świnoujściu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: