• kurier InPost

  Kurier InPost Świnoujście

  Zamów kuriera InPost w Świnoujściu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

   

  Kurier InPost Świnoujście

  InPost- prywatny operator logistyczny, oferujący swoje usługi w nowoczesnym wydaniu. Zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji dynamicznym rozwojem, odważnym wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań i proklienckim podejściem. W błyskawicznym tempie zdobywa coraz to nowsze rzesze Klientów w Polsce, w tym także w Świnoujściu. Serca mieszkańców miasta, InPost podbił przede wszystkim stworzeniem bardzo elastycznych możliwości, w nadawaniu i odbiorze przesyłek, które stały się odpowiedzią na oczekiwania coraz bardziej wymagających Klientów. Z czego zatem dokładnie wynika ten olbrzymi sukces? InPost jest firmą, która kojarzy się przede wszystkim z paczkomatami. Nic w tym dziwnego, ponieważ od początku istnienia do chwili obecnej, firma rozbudowała sieć paczkomatów w Polsce do 13.tys. Wszystkie automaty paczkowe działają przez całą dobę. W związku z tym umożliwiają samodzielne nadawanie i odbieranie paczek o każdej porze dnia i nocy. Ponadto InPost, jako jedna z pierwszych firm, uruchomiła drobne placówki obsługujące Klientów z przesyłkami. 

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Mając na uwadze wygodę Klientów i ich oczekiwania dotyczące bliskiego dostępu do takich punktów, firma oprócz własnej sieci, utworzył usługi outsourcingowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu znaczącą też rozbudowała sieć placówek partnerskich. Trzecim innowatorskim rozwiązaniem przewoźnika jest stworzenie usług abonamentowych dla przedsiębiorców działających w branży e-commerce. Rozwiązanie to spowodowało, że firma jest dostępna w większości e-sklepów. Z olbrzymią sympatią wśród Klientów spotkało się także wdrażanie usługi “InPost paczka na Weekend”. Dzięki, której istnieje możliwość nadawania paczek z dostawą w sobotę. Jednakże usługa ta jest na razie dostępna w wybranych miastach. Poza tym kurierzy dostarczają też paczki odbiorcom, w tradycyjny sposób, w dni robocze pomiędzy godziną 9.00, a 17.00. Dla bardziej wymagających Klientów, InPost oprócz swojej obecności w e-sklepach, uruchomił też inne, elektroniczne kanały dostępu do swoich usług. Drugą możliwością, dużo bardziej opłacalną pod kątem finansowym jest korzystnie w usług platformy transportowej GlobKurier.pl. 

  Składanie zamówień przez platformę znacznie obniża koszty przesyłek. Ponieważ stawki za nadania proponowane przez GlobKurier.pl są niższe nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Zatem bezsprzecznie, tani kurier Świnoujście oznacza tylko jedno- korzystanie z GlobKurier.pl. Ponadto platforma nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Nie pobiera też żadnych abonamentów ani innych dodatkowych opłat. Jak nadać paczkę na platformie? W pierwszym etapie należy wycenić paczkę, wprowadzając miejsce nadania i odbioru przesyłki. Dokładne wymiary oraz wagę, a także ilość paczek. W kolejnym kroku należy wybrać z listy InPost, jako wykonawcę zlecenia i opłacić usługę. Potem wystarczy już tylko wydrukować list przewozowy, przygotować paczkę do wysyłki i oczekiwać na kuriera, który ją odbierze.  Z kolei dla Klientów firmowych, którzy zdecydują się na rejestrację i założenie bezpłatnego konta, platforma przygotowała szereg funkcjonalności, pozwalających na dodatkowe ograniczenie kosztów i przede wszystkim na olbrzymią oszczędność czasu. Należą do nich między innymi: możliwość nadawania paczek za pobraniem. Opcja masowego nadawania przesyłek. generowania zbiorczych listów przewozowych czy opcja odroczenia terminu płatności. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świnoujściu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: