• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Świnoujście

  Zamów kuriera DHL w Świnoujściu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Świnoujście

  Zakupy przez Internet robią się coraz bardziej popularne, a zamawianie i wysyłanie paczek stało się naszą codziennością. To samo dzieje się w przypadku korzystania z usług kurierskich. Wybierając usługę kurierską, oferowaną przez przewoźnika DHL, zyskujesz wiele korzyści: komfort, bezpieczeństwo, a także oszczędność czasu oraz pieniędzy. Dowiedz się, jak w łatwy sposób zamówić usługę kurierską DHL w Świnoujściu i ułatwić sobie proces nadawania przesyłek. Kurier DHL to popularny przewoźnik, umożliwiający przesyłki krajowe oraz międzynarodowe. Oferuje on różne usługi, takie jak: DHL Parcel, DHL Parcel MAX – paczki o większych gabarytach, ważące ponad 31,5 kg, DHL Parcel 9 i 12 – przesyłki kopertowe z elementami, których waga nie wynosi więcej niż 31,5 kg, usługi dostępne na terenie wybranych miast, DHL Parcel Return Polska – zwrot przesyłek kopertowych, które nie przekroczyły wymaganej wagi 31,5 kg.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier DHL oferuje także szereg usług dodatkowych, np. powiadomienia e-mail bądź SMS, które umożliwiają monitorowanie oraz przekierowanie paczki. Informują klienta o statusie przesyłki. Zawiadamiają odbiorcę o tym, gdzie znajduje się jego paczka, o przewidywanej dacie jej doręczenia oraz o opóźnieniach i problemach z dostawą. Kolejnymi, wartymi uwagi usługami dodatkowymi, są możliwość ubezpieczenia przesyłki oraz potwierdzenie jej doręczenia. Usługę kurierską DHL w prosty i tani sposób zamówić możesz poprzez platformę GlobKurier.pl. Jest to platforma transportowa, która pozwala w łatwy sposób wycenić przesyłkę, wybrać najbardziej odpowiadającego kuriera do realizacji zlecenia i przede wszystkim – zaoszczędzić pieniądze. GlobKurier.pl jest pośrednikiem między klientem, a kurierem i przewoźnikiem. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Poniżej opisujemy, jak krok po kroku, zamówić kuriera korzystając z platformy.

  Na początku warto upewnić się, czy towar, który chcemy wysłać, może zostać przewieziony za pomocą wybranego przez nas kuriera. W tym celu należy sprawdzić listę rzeczy, których nie można przewozić za pośrednictwem danego przewoźnika. Następnie należy zabezpieczyć wybrany towar (np. za pomocą papieru bądź folii bąbelkowej), umieścić go w opakowaniu o odpowiednim rozmiarze (np. pudełku), szczelnie je zamknąć i dodatkowo zabezpieczyć (np. przy użyciu taśmy lub specjalnej folii typu stretch). Gdy paczka jest już gotowa do wysyłki, można przejść do jej wyceny. W tym celu na stronie internetowej należy podać dokładne jej wymiary oraz wagę. W przypadku wysyłania więcej niż jednej paczki, trzeba wpisać również ilość przesyłek, które chcemy wysłać. Po tym należy wybrać przycisk “Wyszukaj oferty kurierów”. W ten sposób przechodzimy do drugiego kroku, jakim jest wybór przewoźnika. Gdy wybierzemy interesującego nas kuriera, np. DHL, wystarczy już tylko wypełnić formularz zamówienia i oczekiwać przesyłki.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świnoujściu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: