Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Świętochłowice

Zamów kuriera UPS w Świętochłowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Świętochłwoice

Świętochłowice w województwie śląskim wchodzą w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto jest zamieszkiwane przez niecałe 50 tysięcy osób, które coraz częściej dokonują zakupów online oraz prowadzą rodzinne biznesy. Zainteresowanie usługami kurierskimi w Świętochłowicach jest zatem wysokie. Na terenie miasta prężnie działa między innymi kurier UPS, który zapewnia wysoką jakość usług dla osób prywatnych i przedsiębiorstw każdej wielkości. Jakie usługi realizuje UPS w Świętochłowicach? Kurier UPS w Świętochłowicach umożliwia odbieranie przesyłek od poniedziałku do soboty w Access Pointach. Są to punkty zlokalizowane przy sklepach, firmach usługowych i w centrach handlowych w różnych częściach miasta. W każdym z Access Point wydawane są paczki standardowe i niestandardowe z kraju i za granicy. Po uiszczeniu opłaty i przygotowaniu etykiety przewozowej klienci UPS mogą również nadawać przesyłki krajowe, międzynarodowe i ekspresowe z gwarancją doręczenia w ciągu 24 godzin. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Świętochłowice zapewnia również możliwość korzystania z My Choice, czyli usługi, w ramach której wybiera się godzinę i datę doręczenia przesyłki. Dodatkowo klient UPS może zadecydować o jej przechowaniu do czasu powrotu z urlopu. Na firmy współpracujące z UPS czeka natomiast wygodny system zwrotów towarów od klientów, usprawnienie łańcucha dostaw w kraju i za granicą oraz możliwość dopasowania warunków transportu do specyfiki przewożonych wyrobów. Jeśli chcesz zaoszczędzić na usługach kurierskich, zamów kuriera przez platformę globkurier.pl. Dzięki niej osoby prywatne i firmy oszczędzają na przesyłkach nawet do 70%. 

Platforma negocjuje atrakcyjne umowy z firmami przewozowymi dla wszystkich użytkowników bez względu na liczbę paczek wysyłanych w miesiącu, ich wartość i kraj docelowy. Dodatkowo globkurier.pl proponuje polisy, które w przypadku zniszczenia lub zaginięcia paczki w transporcie, zapewniają wypłatę świadczenia o równowartości przesyłki. Globkurier.pl to platforma, dzięki której unika się błędów w przygotowaniu paczek do wysyłki. Użytkownicy dobierają gabaryt przesyłki na podstawie wskazanych przez siebie wymiarów i masy, a serwis automatycznie generuje na ich podstawie etykietę przewozową. Firmy mogą również generować zbiorcze listy przewozowe, przyspieszające wysyłkę wielu towarów jednocześnie. Ponadto dla przedsiębiorstw przygotowano system płatności odroczonych, który poprawia płynność finansową firmy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świętochłwoicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: