Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Świętochłowice

Zamów kuriera DHL w Świętochłowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Świętochłowice

DHL to niemiecki przewoźnik świadczący usługi transportowe i logistyczne na całym świecie. Punkty nadania i odbioru znajdują się również w większości polskich miast. Chcąc zamówić kuriera DHL w Świętochłowicach można skorzystać z usług GlobKurier.pl, dzięki czemu staje się to nie tylko bardzo proste, ale i tanie. Liczące sobie prawie 50 tysięcy mieszkańców Świętochłowice są jednym z miast należących do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To istotna miejscowość dla przemysłu, ale także transportu. W Świętochłowicach znajdują się trzy punkty DHL Service Point oraz liczne punkty DHL POP. Terminy doręczenia nadanych w nich paczek zależą przede wszystkim od pory nadania; w wielu przypadkach pierwsza próba doręczenia ma miejsce już w następnym dniu roboczym. Kurierzy DHL w Świętochłowicach oraz na terenie całej aglomeracji rozwożą przesyłki już od wczesnych godzin porannych, aż do późnego wieczora (do 22:00). W sytuacji, w której kurier nie zastanie adresata, paczka czeka na odbiór w punkcie wskazanym na awizo. Odbiorca ma możliwość odebrania jej następnego dnia lub przekierowania na inny adres. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to platforma umożliwiająca łatwe skorzystanie z usług kuriera DHL w Świętochłowicach. Dzięki temu, że funkcjonujemy na rynku od wielu lat, możemy zaproponować naszym klientom niższe ceny, niż mogą oni uzyskać bezpośrednio u przewoźnika. Nadanie przesyłki za naszym pośrednictwem jest bardzo proste. Cała procedura odbywa się w kilku prostych krokach:

1. W formularzu na naszej stronie internetowej podaj kilka informacji takich jak wielkość przesyłki, miejscowość nadania i miejscowość, do której paczka ma zostać dostarczona.

2. Na wygenerowanej podstronie z ofertami różnych przewoźników wybierz DHL.

3. Podaj resztę niezbędnych do wysyłki danych oraz informacje o ewentualnych nadprogramowych usługach takich jak dodatkowe ubezpieczenie. 

4. Opłać przesyłkę online lub wybierz możliwość płatności gotówką – opłatę pobierze kurier odbierający paczkę. 

Od momentu przekazania paczki kurierowi zarówno Ty, jak i adresat możecie śledzić jej położenie dzięki zaawansowanym systemom monitorowania przesyłek. Zawarte w nim informacje są aktualizowane w czasie rzeczywistym, co ułatwia sprawdzenie, co w danej chwili dzieje się z paczką. W razie jakichkolwiek pytań związanych z przesyłką, procesem wysyłki lub w sytuacjach awaryjnych takich jak opóźnienie dostawy lub zaginięcie, możesz się z nami łatwo skontaktować. Każde zlecenie ma swojego indywidualnego opiekuna, który odpowie na pytania i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świętochłowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: