• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Świętochłowice

  Zamów kuriera Poczty Polskiej w Świętochłowicach  korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Świętochłowice

  Na rynku jest wielu firm kurierskich. To sprawia, że wybór odpowiedniej staje się znacznie trudniejszy. Poczta Polska jest jedną z firm, która wzbudza mieszane uczucia. Jedni doceniają ja za wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku. Inny narzekają na opóźnienia i przestarzały system. Warto więc pamiętać, że Poczta Polska przeszła ogromną metamorfozę i usługi przesyłek kurierskich mają wysoki poziom. Zamów kuriera i przekonaj się, jak dobrze z nią współpracować. Znalezienie odpowiedniego kuriera w obecnych czasach to nie jest łatwe zadanie. Na rynku dostępnych jest wiele firm, które kuszą swoją ofertą. GlobKurier.pl pomaga wybrać najlepszą z nich. Dlatego warto zamówić kuriera poprzez formularz na ich stronie. Jak to zrobić? Wystarczy wpisać dane paczki, a następnie z listy wyników wybrać kurier Poczta Polska. W dalszym kroku należy uzupełnić dane adresowe i dokładne informacje dotyczące przesyłki. Po zakończeniu procesu nadawania paczki należy zanieść paczkę do wybranego punktu lub zaczekać na kuriera w zależności od opcji, którą wybrałeś.

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier Poczta Polska znajduje się na terenie całej Polski. Urzędy pocztowe zlokalizowane są nawet mniejszych miastach, więc nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem odpowiedniej placówki. Dzięki temu klienci nie mają problemów z nadaniem oraz odebraniem przesyłki. Kurierzy Poczty Polskiej dostarczają paczki pod wskazany adres w godzinach 8.30-17.30. Dodatkowo paczkę można odebrać w jednym z wielu punktów odbioru. Niektóre z nich pracują do późnych godzin nocnych oraz w weekendy. Nie powinno więc być żadnych problemów z odebraniem paczki. Wymarzonym rozwiązaniem dla większości z nas jest solidny i tani kurier.

  Świętochłowice to miasto, w którym bez problemu można znaleźć odpowiednich przewoźników. Jednym z nich jest kurier Poczta Polska. Na terenie miasta znajduje się 6 urzędów pocztowych. Tylko nieliczne z nich pracują w soboty, a większość tylko w dni powszednie. Godziny otwarcia urzędów są bardzo różnorodne, więc warto upewnić się na stronie Poczty Polskiej, kiedy są otwarte. Na terenie Świętochłowic znajduje się też kilka punktów odbioru i nadania paczek, w tym jeden całodobowy na stacji paliw Orlen. Pocztex ma swoje placówki również w 2 salonach RUCH, 8 sklepach Żabka i 1 sklepie Biedronka. Na terenie miasta działa też całodobowy Pocztex automat, który znajduje się wewnątrz placówki pocztowej. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świętochłowicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: