• kurier InPost

  Kurier InPost Świętochłowice

  Zamów kuriera InPost w Świętochłowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier InPost Świętochłowice

  Wyzwania współczesnego rynku usług kurierskich i sektora e-commerce wpływają także na firmy oferujące przewozy. Klienci indywidualni i przedsiębiorstwa mają zmienne oczekiwania i potrzeby. InPost nieustannie monitoruje te zmiany, dzięki czemu może maksymalnie skutecznie na nie odpowiadać, wdrażając innowacyjne rozwiązania. Oferta, jaką przedstawia swoim klientom kurier InPost, jest bardzo szeroka i dopasowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Zapewnia wygodne odbieranie przesyłek – nie tylko doręczanych bezpośrednio pod wskazany adres, ale również do czynnych całodobowo Paczkomatów. Również nadawanie przesyłek może odbywać się na dwa sposoby – osobiście i za pośrednictwem paczkomatu. Usługi kierowane do przedsiębiorców, szczególnie z branży e-commerce, zakładają wiele udogodnień i zniżek. Możliwe jest otrzymanie indywidualnej wyceny, odbioru przesyłek bezpośrednio z siedziby firmy, darmowych zwrotów oraz wielu innych, praktycznych rozwiązań. Stałych klientów InPost z pewnością zainteresuje aplikacja usprawniająca śledzenie i koordynowanie przesyłek, a także pozwalająca bezdotykowo odebrać paczkę.

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  W zależności od indywidualnych potrzeb, nadawanie i odbieranie paczek może być wygodniejsze bezpośrednio z domu lub z paczkomatu. W przypadku osób pracujących w nieregularnych godzinach lub z innych powodów chcących odbierać swoje przesyłki w niestandardowych porach tani kurier Świętochłowice umieścił aż 19 punktów na terenie miasta. Można w nich całodobowo nadawać oraz odbierać paczki. Paczkomaty zlokalizowano w wygodnych punktach, tak aby wszyscy mieszkańcy mieli do nich łatwy dostęp. Kurier InPost Świętochłowice zapewnia swoich klientów, że adresat otrzyma swoją paczkę w następnym dniu roboczym po jej nadaniu. 

  Kurierzy pracują od poniedziałku do piątku do godziny 17 i w tych godzinach dostarczają przesyłki pod wskazane adresy i do paczkomatów. Paczki ważące poniżej 30 kilogramów, doręczane są w godzinach porannych. Dzięki usłudze „Zamów kuriera” dostępnej na stronie GlobKurier.pl, nadawanie paczek stało się wyjątkowo szybkie i intuicyjne. Krokiem umożliwiającym otrzymanie wyceny kosztów doręczenia, jest podanie kluczowych danych dotyczących przesyłki. Należy wpisać wagę oraz wymiary paczki, a także adres nadawcy i odbiorcy. Po zaakceptowaniu wyceny wystarczy wybrać odpowiednią usługę i dokonać płatności.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świętochłowicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: