• globbox

  Globbox Świętochłowice

  Sprawdź ofertę GlobBox w Świętochłowicach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Świętochłowice

  Chcesz rozszerzyć swoją działalność gospodarczą i właśnie wkraczasz z ofertą do sieci. Teraz wiele sklepów działa stacjonarnie i online, bo w ten sposób można zwiększyć zasięgi, ale i zyski. Oczywiście warunkiem jest znaczne ograniczenie kosztów własnych. Istotne znaczenie mają te związane z wysyłką towarów. Warto zdecydować się na Globbox. Świętochłowice są miastem na Śląsku, z którego możesz nadawać i odbierać przesyłki. Dowiedz się, gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru, a także jak generować listy przewozowe.     

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  W samych Świętochłowicach znajdziesz jeden punkt nadania i odbioru Globbox. Ale trzeba od razu dodać, że aż 9 znajduje się w bliskiej lokalizacji, zarówno w Chorzowie, jak i Rudzie Śląskiej. Jeśli chcesz nadać paczkę ze Świętochłowic, to musisz udać się na ul. Chorzowską. Pod numerem 83 mieści się punkt nadania i odbioru. Jest czynny od poniedziałku do soboty, przy czym od poniedziałku do piątku możesz nadawać i odbierać paczki w godzinach od 9.00 do 17.00, a w soboty – od 8.30 do 13.30. Jeśli szukasz długo działającego punktu w okolicach Świętochłowic, to taki znajdziesz w Rudzie Śląskiej na ul. Joanny 20. Tutaj przesyłki można nadawać i odbierać w godzinach od 7.00 do 22.00. Punkt znajduje się w bliskiej lokalizacji Świętochłowic, zatem można udać się samochodem z paczkami, by nadać je wygodnie także poza tradycyjnymi godzinami pracy. Punkt ten otwarty jest także w weekendy, a w niedzielę od 8.00 do 22.00. Zanim udasz się do punktu musisz wycenić przesyłkę. Aby to zrobić, wejdź na stronę Globkurier.pl. To broker kurierski, który oferuje najlepsze stawki. Dowiedz się na jego temat więcej i nadaj przesyłkę w Globbox w Świętochłowicach.           

  Po wejściu na stronę musisz założyć konto, które jest całkowicie darmowe. Po jego potwierdzeniu możesz już wyceniać przesyłki. Musisz w wybrane pola wpisać długość, szerokość i wysokość, a także wagę przesyłki. Na końcu uwzględniasz ilość przesyłek o danym gabarycie i klikasz “wyceń przesyłkę”. Twoim oczom ukazuje się ranking kurierów i spośród dostępnych opcji wybierasz taniego kuriera Globbox. Teraz pozostaje już tylko opłacić przesyłkę. Można zrobić to online przy użyciu szybkiego przelewu, karty, konta pre-paid albo przelewu tradycyjnego. Każdy znajdzie opcję najlepszą dla siebie. Warto podkreślić, że Globkurier oferuje negocjowane ceny, niższe nawet o 70% niż u przewoźnika. Firmy mogą korzystać z odroczenia płatności faktur. Oczywiście mogą też liczyć na indywidualną wycenę. Wszyscy użytkownicy platformy mogą śledzić swoje przesyłki, logując się na swoje konto. Można również zadzwonić na infolinię, by dowiedzieć się w przybliżeniu kiedy przesyłka może zostać dostarczona, choć sam fakt doręczenia zostanie potwierdzony wiadomością SMS. Platforma ma intuicyjny interfece i każdy poradzi sobie z wyceną przesyłki i jej opłaceniem. Po opłaceniu można wydrukować przesłany list przewozowy, nakleić go na przesyłkę, a następnie nadać w wybranym punkcie Globbox w Świętochłowicach.  

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świętochłowicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: