Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Świętochłowice

Zamów kuriera DPD w Świętochłowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Świętochłowice

Szukasz usługi kurierskiej, która zapewni Ci najwyższą jakość i terminowość? Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym, skorzystaj z profesjonalnych rozwiązań, które oferuje DPD Polska. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, a także poza nią. Gwarantujemy bogatą ofertę skrojoną na miarę najbardziej wymagających osób. Jednocześnie zapewniamy, że nadanie i odbiór paczki jeszcze nigdy nie były takie proste. Zależy Ci na tym, aby wysyłana przez Ciebie przesyłka dotarła do odbiorcy terminowo i w nienaruszonym stanie? Szukasz dla siebie najwygodniejszego rozwiązania, by odebrać paczkę tak, jak będzie Ci to na rękę? Kurier DPD sprosta wszystkim oczekiwaniom. To najwyższa jakość usług kurierskich, którą doceniają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Oferujemy nowoczesne rozwiązania jak m.in. automaty paczkowe, możliwość śledzenia przesyłek czy funkcjonalną aplikację mobilną. W całej Polsce działa już ponad 4000 punktów DPD Pickup, dzięki którym każdy może wybrać dla siebie najbardziej dogodny sposób na nadanie oraz odbiór dowolnej paczki.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Usługi kuriera DPD znajdziesz na terenie całej Polski. Przekonaj się, że to naprawdę proste i szybkie. Nadasz i odbierzesz paczkę także w Świętochłowicach. W mieście znajdziesz 4 punkty DPD Pickup. Są one otwarte zarówno w dni robocze, jak i weekendy. Punkty działają już o 6:00 do 22:30. Zapoznaj się ze szczegółową rozpiską, by wybrać dla siebie najbardziej dogodną lokalizację. Od teraz nie musisz czekać w domu na przybycie kuriera. Możesz załatwić nadanie bądź odbiór przesyłki w chwilę i to w taki sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada. Kurierzy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00, a także w soboty. Standardowe paczki dostarczają w ciągu jednego dnia roboczego.

Rozwijamy się nieustannie i poszerzamy swoją ofertę. Dzięki współpraca z serwisem GlobKurier.pl,  możesz w bardzo prosty i szybki sposób nadać paczkę w dowolne miejsce i to bez wychodzenia z domu. Usługi kurierskie jeszcze nigdy nie były takie proste. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.globkurier.pl. Znajdziesz tam opcję , jaką jest “Szybka wycena”. Skorzystaj z niej i uzupełnij dane o wymiary paczki i jej wagę. Dalej zaznacz “Kurier DPD Polska”. Przejdź do wypełniania formularza zamówienia. Ostatnim krokiem jest opłacenie paczki w najwygodniejszy dla siebie sposób. Aby mieć poczucie bezpieczeństwa w związku z zamawianą przesyłką, stworzyliśmy funkcjonalność śledzenia paczki. Wszystko z myślą o naszych klientach.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Świętochłowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: