• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Malbork

  Zamów kuriera UPS w Malborku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Malbork

  Malbork w województwie pomorskim liczy około 37 tysięcy mieszkańców. Miasto jest znane głównie z powodu zabytkowego zamku krzyżackiego, lecz na jego terenie i w okolicach znajdują się liczne sklepy wysyłkowe, małe firmy produkcyjne i usługowe. Z tych powodów mieszkańcy Malborka oraz przedsiębiorcy chętnie korzystają z usługi zamów kuriera. Dzięki niej wszelkie paczki docierają do nich lub do klientów szybko i sprawnie bez względu na wagę i rozmiary przesyłki. W Malborku działa kilkanaście punktów, w których kurier UPS odbiera paczki nadane przez klientów i pozostawia przesyłki do doręczenia. Punkty Access Point działają w sklepach spożywczych i wielobranżowych, marketach i przedsiębiorstwach usługowych. Dzięki temu odbiorcy mogą dobrać dogodne miejsce na doręczenie paczki. Dodatkowo w ramach usługi My Choice odbiorca za niewielką dopłatą zyskuje możliwość wyboru godziny i terminu doręczenia przesyłki. Jeśli wyjeżdża na urlop, może dodatkowo zdecydować się na przechowanie paczki przez kuriera na czas jego nieobecności. 

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Usługa zamów kuriera w UPS jest kierowana do przedsiębiorstw każdej wielkości oraz klientów indywidualnych. W przypadku firm UPS realizuje doręczenia ekspresowe, przyjmuje zwroty od klientów oraz wspiera optymalizację łańcucha dostaw. Firmy z sektora medycznego dodatkowo mogą zamówić przesyłkę z zachowaniem standardów dotyczących temperatury przechowywania leków. Klienci indywidualni mogą natomiast nadawać ekspresowe i międzynarodowe paczki w atrakcyjnych cenach w każdym z punktów Access Point. Platforma globkurier.pl negocjuje ceny na przesyłki kurierskie w imieniu wszystkich klientów, dlatego zarówno użytkownicy indywidualni, jak i biznesowi mogą skorzystać z tanich paczek. 

  Niskie ceny za przesyłki są dostępne dla każdego, bez względu na wielkość paczek, ich typ oraz liczbę zleceń na usługi kurierskie w miesiącu. Do wyszukania atrakcyjnej oferty kuriera wystarczy znajomość adresu nadawcy i odbiorcy oraz długości, szerokości i masy paczki. Wyszukiwarka platformy globkurier.pl wskaże kurierów, którzy podejmą się realizacji usługi oraz poda cenę za jej wykonanie. Za pośrednictwem globkurier.pl firmy mogą wysyłać liczne paczki w systemie płatności odroczonych. Dodatkowo mogą korzystać z funkcji generowania zbiorczych list przewozowych, ubezpieczenia paczek i wysyłki za pobraniem. Dzięki temu lepiej odpowiadają na potrzeby swoich klientów i kontrahentów oraz optymalizują koszty prowadzenia działalności.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Malborku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: