Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Malbork

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Malborku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Malbork

Poczta Polska kojarzy nam się z instytucją, która pomimo swojej powszechności działa relatywnie wolno, a nadanie przesyłki raczej kierujemy w stronę wyspecjalizowanych firm kurierskich. Nic bardziej mylnego! Kurier Poczta Polska Pocztex to wszystko, czego potrzebujemy, by nadać paczkę w Malborku. Pocztex to innowacyjna usługa dobrze nam znanej Poczty Polskiej, która specjalizuje się szczególnie w błyskawicznym transporcie przesyłek kurierskich w całej Polsce. Wcześniej przesyłka wysłana tradycyjną pocztą musiała odleżeć swoje, by trafić w ręce odpowiednich pracowników, którzy w końcu, po niezliczonej liczbie dni dostarczyli ją do odbiorcy. Pocztex, czyli kurier Poczta Polska działa błyskawicznie, a konkurencyjne ceny usług kurierskich sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na tę formę transportu przesyłki w Malborku. Pocztex to firma kurierska, która może się pochwalić transportem nawet 5 milionów przesyłek dziennie. Za wyborem kuriera Pocztex przemawia możliwość śledzenia przesyłki online, szeroka oferta gabarytowa obsługi przesyłek, a także możliwość nadania przesyłki z Malborka zagranicę. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Pocztex, czyli błyskawiczny dostawca przesyłek działający z ramienia Poczty Polskiej zyskuje na popularności w Malborku, ale też w innych miastach Polski. Za wyborem Pocztex przemawia przede wszystkim szybkość transportu przesyłki oraz dogodne godziny dostaw. Kurier Pocztex dostarcza w Malborku przesyłki od godziny 8:30 do 17:30, a w przypadku nieudanego przekazania paczki, kolejna próba następuje już następnego dnia. To jednak nie koniec udogodnień, jakie kurier Poczta Polska przygotował dla mieszkańców Malborka. Mowa również o różnych sposobach na dostarczenie przesyłki, spośród których kurier to tylko jedna możliwość. Coraz częściej chcemy zyskać elastyczność w odbiorze paczki, dlatego decydujemy się na przekierowanie jej do specjalnych punktów. 

Kurier Poczta Polska oferuje nam aż 17 tysięcy lokalizacji, do których nasza paczka może trafić, począwszy od sklepów spożywczych, przez kioski prasowe, aż po stacje benzynowe. Dzięki bezpośredniemu przekierowaniu przesyłki Poczty Polskiej do takiego punktu mamy nawet 7 dni na odbiór takiej przesyłki. Kurier Poczta Polska to alternatywa, która może być dla nas jeszcze korzystniejsza finansowo. Wszystko to dzięki logistycznemu partnerowi Globkurier i specjalnej ofercie, która umożliwia porównanie cen usług wielu kurierów dostępnych na polskim rynku. Jak nadać paczkę z Globkurier w Malborku? Wystarczy, że po kliknięciu zamów kuriera podamy szczegółowe dane przesyłki, a następnie wybierzemy ofertę taniego kuriera Poczta Polska. Po opłaceniu przesyłki pozostaje nam nadać przesyłkę i czekać, aż w błyskawicznym tempie dotrze ona do odbiorcy oddalonego nawet setki kilometrów. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Malborku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: