Logo
Menu

globbox

Globbox Malbork

Sprawdź ofertę GlobBox w Malborku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Malbork

Malbork to jedno z miast, które dynamicznie się rozwija. Nic więc dziwnego, że na jego terenie działa obecnie kilkanaście firm kurierskich, które oferują bardzo dobre warunki. Jak wśród nich znaleźć tą najlepszą? Odpowiedź jest prosta. Nadaj przesyłkę w Globbox i ciesz się szybką dostawą oraz przystępnymi cenami. Tym bardziej, że jest to prostsze niż myślisz.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Globbox to nowoczesny serwis założony w Polsce, który kieruje się nieco innym podejściem do usług kurierskich. Firma zamiast rozwijać własną sieć pojazdów i zatrudniać nowych kierowców współpracuje z istniejącymi już firmami kurierskimi. Kilkadziesiąt współprac sprawia, że Globbox jest w stanie zapewnić bardzo atrakcyjne ceny oraz szeroką ofertę przesyłek. Wśród nich wymienić możemy przesyłki krajowe, międzynarodowe, standardowe, listowe i paletowe. Słowem, niezależnie od tego, co zamierzamy wysłać, możemy liczyć na korzystną i dopasowaną do naszych potrzeb ofertę. Globbox jest firmą, która działa bardzo prężnie a przy tym stawia na nowoczesny model nadawania i odbierania paczek. Firma dba o rozwój liczby punktów paczkowych czyli miejsc, które znajdują się w sklepach oraz punktach usługowych znajdujących się w znanych i charakterystycznych miejscach miasta. Dzięki temu mieszkańcy Malborka nie mają problemów z oddaniem paczki “po drodze” załatwiając inne sprawy. 

Jeden z takich punktów znajduje się obecnie na ulicy Chodkiewicza 33 i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 20.00. Kurier Globbox wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dzięki czemu aby nadać paczkę nie musimy wcale udawać się do punktu a wszystkie niezbędne formalności zrobimy za pomocą internetu. Wystarczy jedynie odwiedzić platformę transportową GlobKurier.pl. To prosta i intuicyjna strona, na której dokonasz ekspresowej wyceny swoich paczek, zamówisz usługę kurierską a przewoźnik sam odbierze paczkę spod twoich drzwi. Możesz również skorzystać z szeregu dodatkowych usług i opcji lub połączyć serwis GlobKurier.pl ze swoim sklepem internetowym by nadawać paczki jeszcze szybciej i wygodniej. Strona daje ci również możliwość monitorowania przesyłek. Jeśli poszukujesz taniego kuriera w Malborku, zależy ci na wysokiej jakości usług oraz wygodnym zamawianiu nadaj przesyłkę w Globbox. Wykorzystując stronę internetową GlobKurier.pl zrobisz to szybko, sprawnie i wygodnie bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Malborku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: