Menu

kurier dpd

Kurier DPD Malbork

Zamów kuriera DPD w Malborku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Malbork

Mieszkając a Malborku mamy możliwość skorzystania z ofert kilkudziesięciu firm kurierskich. Wśród tych, które cieszą się dużą popularnością nie sposób nie wymienić kuriera DPD. Malbork jest miastem, na terenie którego firma ta działa prężnie i oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Jak jednak zamówić kuriera DPD szybko i wygodnie? Na co możemy liczyć? Pora odpowiedzieć na te pytania.Firma kurierska DPD swoją działalność rozpoczęła we Francji w latach 70 tych ubiegłego wieku. Obecnie jest to jednak sieć międzynarodowa, która posiada swoje oddziały w kilkudziesięciu krajach. W Polsce działa od 2014 roku kiedy to firma DPD zakupiła firmę kurierską Siódemka. Kurier DPD jest firmą, która swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców stale unowocześniając swoje usługi. Kurier DPD w Malborku dynamicznie się rozwija i oferuje swoim klientom różnego rodzaju przesyłki, wśród których wymienić możemy paczki standardowe, niestandardowe (ich długość może wynieść aż 300 cm), przesyłki paletowe oraz międzynarodowe do 37 krajów Europy. To jednak nie wszystko. Możemy skorzystać również z ekspresowej dostawy oraz szeregu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenie czy integracja ze sklepem internetowym.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

 Na terenie Malborka znajduje się również aż 6 punktów DPD PickUp, w których możemy nadać i odebrać paczki. Znajdują się one między innymi na ulicach Kochanowskiego, Sienkiewicza czy Marii Konopnickiej. Osobom, które chcą zamówić kuriera DPD w Malborku przychodzi z pomocą także internet. Dzięki serwisowi GlobKurier.pl nie ma już bowiem konieczności odwiedzania punktu nadania paczki. Zamawianie usług kurierskich jest dzięki temu nie tylko wygodne, ale również tańsze. GlobKurier.pl jako agregator nowych zamówień może bowiem negocjować ceny co sprawia, że są one atrakcyjniejsze niż regularna oferta przewoźnika.Jak zamówić kuriera DPD w Malborku?

To bardzo proste. Po wejściu na stronę wybieramy firmę DPD a następnie wyceniamy swoją przesyłkę podając jej wagę, długość oraz szerokość. Otrzymujemy wówczas propozycje usług kurierskich, z których wybieramy tę najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom. Przesyłka zostanie odebrana przez kuriera spod adresu, który podamy w formularzu. Szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Platforma transportowa GlobKurier.pl to idealne rozwiązanie, dzięki któremu możesz zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Przekonało się o tym już wielu mieszkańców Malborka, którzy zamawiają kuriera DPD znacznie szybciej i wygodniej. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Malborku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: