• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Malbork

  Zamów kuriera DHL w Malborku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Malbork

  Współczesne usługi kurierskie muszą elastycznie dopasowywać się do zmieniających się realiów rynku. Firma DHL efektywnie reaguje na wszelkie potrzeby swoich klientów, dzięki czemu może poszczycić się statusem lidera. Został on uzyskany i podtrzymany ze względu na nieustanne monitorowanie oczekiwań rynku. Kurier DHL posiada rozbudowaną ofertę usług krajowych i zagranicznych. Dzięki temu uzyskali status lidera branży logistycznej. Świadczą dostawy na terenie aż 220 państw. DHL świadczy usługi na wyjątkowo wysokim poziomie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Popularne usługi znajdujące się w ofercie to m.in. dostawa przesyłek ważących mniej niż 31,5 kilograma, przesyłek o większych gabarytach, przesyłek kopertowych. Wszystkie przesyłki mogą być dostarczane wedle zasady door to door. DHL posiada także usługi dodatkowe, takie jak powiadomienia za pośrednictwem SMS oraz e-maila. Paczki można także odbierać i nadawać w punktach DHL Parcel.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Paczki DHL można wygodnie nadać i odebrać pod adresem domowym lub firmowym. Nie jest to jednak jedyna możliwość. W przypadku konieczności skorzystania z kuriera w mniej standardowych godzinach tani kurier Malbork zapewnił swoim klientom liczne punkty działające w różnych godzinach.  Na terenie Malborka działa ich aż 20. Są to zarówno punkty znajdujące się w sklepach dyskontowych oraz stacjach paliw, ale także indywidualne miejsca przeznaczone do obsługi paczek DHL. Kurier DHL Malbork stara się dostarczyć paczki następnego dnia po nadaniu. W zależności od wybranej usługi możliwe jest dostarczenie przesyłki nawet do godziny 9 rano. W przypadku opcji DHL Parcel 12 paczka ważąca do 31,5 kilograma może zostać dostarczona przed godziną 12 następnego dnia. 

  Paczki o większym gabarycie kurier dowozi w czasie dwóch dni roboczych. Możliwe jest skorzystanie z trzech wariantów — dostawa do godziny 12, w godzinach popołudniowych do godziny 22 oraz wersja wieczorna, po godzinie 22. Punkty DHL Parcel są czynne w godzinach 8-18. Nadawanie paczek DHL dzięki opcji zamów kuriera dostępnej na stronie GlobKurier.pl jest wyjątkowo proste. Konieczne jest wykonanie jedynie 4 łatwych kroków. Pierwszym z nich jest podanie dokładnych wymiarów paczki. Następnie należy wprowadzić najważniejsze dane do kalkulatora wyceny i wybrać przewoźnika. Potem wystarczy jedynie wypełnić formularz oraz czekać na kuriera. 

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Malbork

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: