• kurier InPost

  Kurier InPost Malbork

  Zamów kuriera InPost w Malborku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier InPost Malbork

  Malbork to jedna z wielu miejscowości na terenie całej Polski, w której możesz skorzystać z usług GlobKurier.pl. Pośredniczymy między przewoźnikami a klientami indywidualnymi i biznesowymi, oferując bezpieczne, szybkie i tanie usługi kurierskie. Jedną z firm, z którą współpracujemy jest InPost. Przewoźnik ten zasłynął siecią paczkomatów, jednak zajmuje się również klasycznym dostarczaniem przesyłek. W jaki sposób usprawniamy proces zamawiania kuriera InPost w Malborku? Malbork to liczące 38 tysięcy mieszkańców miasto we wschodniej części województwa Pomorskiego. Słynie przede wszystkim z przyciągającego licznych turystów zamku krzyżackiego, jednak jest też istotnym ośrodkiem przemysłowym. Przez miasto przebiegają także ważne linie kolejowe łączące Trójmiasto z Warszawą oraz województwem warmińsko-mazurskim. W Malborku znajduje się sześć placówek InPost. Kurierzy tego przewoźnika rozwożą przesyłki w dni robocze (od poniedziałku do piątku), planowo do godziny 17:00. Wyjątkiem są okresy poprzedzające święta, gdy czas ich pracy zostaje zazwyczaj wydłużony. 

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Paczki są wtedy rozwożone nawet do późnych godzin wieczornych. W sytuacji, w której kurier InPost nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem, otrzymuje on zapytanie, czy chce odebrać paczkę w najbliższym Punkcie Obsługi Paczek. Jeśli nie wyrazi zgody, kurier podejmie drugą próbę doręczenia, zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym. Jeśli i ona się nie powiedzie, paczka trafi do punktu, w którym będzie czekać przez trzy kolejne dni robocze. Oferty firm kurierskich są bardzo zróżnicowane. Czas doręczenia oraz koszt wysyłki różnią się w zależności od gabarytów paczki, jej wagi oraz tego, czy jest to przesyłka krajowa, czy zagraniczna. Często trudno wybrać najlepszą opcję. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest zamówienie kuriera przez GlobKurier.pl. Umożliwiamy również zamówienie kuriera InPostu w Malborku oraz okolicach w kilku prostych krokach.W pierwszej kolejności należy podać podstawowe informacje na temat przesyłki w formularzu na stronie głównej: – wymiary paczki, – wagę paczki, – informację, czy ma być to paczka krajowa, czy zagraniczna (w tym przypadku należy też podać kraj).

  Na tej podstawie tworzymy zestawienie ofert różnych przewoźników, wśród których znajduje się InPost. Po wybraniu konkretnej opcji należy podać dane adresowe odbiorcy i nadawcy oraz niezbędne informacje o przesyłce: – typ przesyłki (standardowa lub o niestandardowym kształcie), – zawartość (należy wybrać odpowiednią opcję wśród dostępnych kategorii), – sposób nadania (odbiór przez kuriera lub w punkcie), – informacje o ewentualnym ubezpieczeniu i jego wartości, – dodatkowe usługi takie jak pobranie lub dostawa w sobotę. Na podstawie wszystkich informacji generowany jest dokładny koszt wysyłki. Zamówienie może zostać opłacone online lub gotówką podczas odbioru paczki przez kuriera. Po nadaniu przesyłka może być monitorowana w naszym systemie śledzenia przesyłek, zawierającym aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje. Dzięki temu GlobKurier.pl to nie tylko bezpieczny, ale i tani kurier w Malborku oraz wielu innych polskich miastach.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Malbork

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: