Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Zabrze

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Zabrzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Zabrze

Jesteś zainteresowany wysyłką małej paczki? Jeśli tak, to sprawdź usługę kurier ORLEN Paczka Zabrze. To nasza propozycja na wysyłkę paczki w dobrej cenie. Oferujemy konkurencyjne ceny zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Wygodna forma nadania przesyłki w punkcie pozwala na realizację usługi w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. To także komfortowe rozwiązanie dla adresata, który nie musi czekać na kuriera. Paczkę można odebrać w jednym z punktów ORLEN, czynnych zazwyczaj między godziną 6:00 a 19:00. Potrzebny jest Ci tani kurier Zabrze? Jako platforma logistyczna współpracujemy z największymi przewoźnikami. Dzięki temu, że nasi klienci wysyłają dużo przesyłek możemy zaoferować konkurencyjne ceny zarówno na wysyłki jednorazowe, jak i hurtowe. Sprawdź nasze propozycje i zamów kuriera z GlobKurier.pl. Możliwość nadania i odbioru paczki w punkcie to wygodne rozwiązanie zarówno dla odbiorcy, jak i nadawcy. Do punktu można udać się o wybranej przez siebie porze, która nie koliduje z innymi obowiązkami. W Zabrzu usytuowanych jest około 26 takich punktów. Pozwala to na wysyłkę paczki z dogodnej lokalizacji. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Punkty znajdują się na stacjach paliw, jak i w kioskach RUCHu. Udasz się do nich w trakcie spaceru, wracając z pracy czy podczas tankowania samochodu. Szczegółowy wykaz punktów ORLEN Paczka oraz godziny ich pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej. Lokale czynne są zazwyczaj od poniedziałku do piątku między godziną 6:00 a 19:00 oraz nieco krócej w weekendy. Małą paczkę nadasz wygodnie w jednym z punktów ORLEN Paczka. Wejdź na naszą stronę internetową i zamów kuriera. Usługa kurier ORLEN Paczka to możliwość wysyłki małej paczki o wymiarach nie przekraczających 20 cm x 30 cm x 50 cm oraz wadze do 20 kg. Tani kurier Zabrze? Na GlobKurier.pl mamy korzystne cenowo propozycje dla klientów indywidualnych i biznesowych. 

Jak nadać przesyłkę za pośrednictwem naszej platformy? Wejdź na naszą stronę i wypełnij formularz szybkiej wyceny, a system przedstawi Ci możliwe opcje transportu. W tym przypadku wybierz usługę kurier ORLEN Paczka i złóż zamówienie. Do wypełnienia formularza niezbędne będą Ci takie dane jak wymiary paczki oraz jej waga. Po opłacenia zamówienia udaj się do jednego z punktów ORLEN Paczka i wyślij przesyłkę. Co dalej będzie się działo z paczką? Jej status sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Niezbędny do tego będzie Ci numer zamówienia, który otrzymasz mailowo zaraz po złożeniu zamówienia. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zabrzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: