Menu

kurier InPost

Kurier InPost Zabrze

Zamów kuriera InPost w Zabrzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Zabrze

Coraz więcej osób decyduje się na usługę kuriera InPost. Jest to bardzo wygodne, wszak w każdym mieście jest wiele punktów nadania i odbioru, a w godzinach pracy można zamówić kuriera, by odebrał paczkę z domu czy firmy. Taka możliwość jest również w Zabrzu. Najpierw jednak dobrze jest dowiedzieć się, ile będzie kosztować usługa, a to wymaga wyceny. Tu z pomocą przychodzi Globkurier.pl. Kurier InPost Zabrze – poznaj podstawowe informacje na temat punktów nadania i odbioru. Zabrze to miasto w województwie śląskim, gdzie znajduje się blisko 50 punktów nadania i odbioru InPost. Jest zatem duża szansa, że znajdziesz punkt blisko swojego miejsca zamieszkania, a jeśli wysyłasz przesyłkę do Zabrza, to z pewnością odszukasz punkt w pobliżu adresu odbiorcy, choć możesz skorzystać także z opcji dostarczenia przesyłki przez kuriera. Warto podkreślić, że Paczkomaty InPost działają 24/7, zatem można przesłać przesyłkę o dogodnej porze, a kurier odbierze ją w godzinach pracy, przekaże do sortowni, a dalej punktu odbioru bądź dostarczy od razu do klienta. Logistyka jest tutaj na najwyższym poziomie i InPost chwali się tym, że przesyłki w 90% docierają w ciągu 24 godzin do odbiorcy.   

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zamów kuriera InPost i ciesz się wygodą. Nie musisz nadawać paczki w Paczkomacie. Możesz wypełnić formularz, wydrukować etykietę i zamówić na wybraną godzinę kuriera. Kurierzy InPost z Zabrza pracują w godzinach od 9 do 17. W tych godzinach odbierają i dostarczają paczki. Zwykle szybszą drogą dostarczenia paczki jest paczkomat, ponieważ paczka nadana wieczorem może być odebrana z samego rana. W przypadku zamówienia kuriera trzeba poczekać do rozpoczęcia kolejnego dnia roboczego do odebrania przesyłki. Trzeba pamiętać, że przesyłki muszą mieć określone rozmiary. Maksymalna suma wymiarów to 220 cm. Przesyłka może ważyć do 50 kg. Przesyłki o wadze do 30 kg są odbierane do 10 i do 12. Z kolei te ważące do 50 kg do godz. 17. Tani kurier – Zabrze to miasto, gdzie skorzystasz z możliwości, jakie daje Globkurier.pl. Najważniejszą kwestią przy zamawianiu kuriera jest wycena, wszak każdy chce za usługę zapłacić jak najmniej. Szybką wycenę można uzyskać na platformie Globkurier.pl. Wystarczy wpisać wymiary przesyłki, a także podać jej wagę. Wyszukiwarka wyświetli najlepsze oferty.

 InPost należy do najtańszych kurierów. Po wybraniu opcji przesyłki z punktu nadania do puntu odbioru, z domu do domu, z punktu nadania do domu bądź z domu do punktu nadania, należy wypełnić formularz i go wydrukować. Potem wystarczy nakleić na paczkę i przekazać ją kurierowi bądź z zapakowaną paczką udać się do najbliższego paczkomatu w Zabrzu, by nadać przesyłkę. Z Globkurier.pl jest to naprawdę proste zadanie. Poradzi sobie z tym nawet osoba, która po raz pierwszy nadaje przesyłkę. Bardzo korzystna jest oferta dla firm, które mogą nadawać nawet do 100 paczek. Zamówienie kuriera Inpost w Zabrzu przez platformę Globkurier.pl pozwala skrócić formalności do minimum. Co ważne usługa wysyłki do paczkomatów możliwa jest także w weekend, dzięki temu zwiększa się możliwości firmy i ułatwia się odbiór klientom. Wystarczy wypełnić stosowny formularz i czekać na kontakt InPost. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zabrzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: