Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Zabrze

Zamów kuriera DPD w Zabrzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Zabrze

Poszukujesz taniego sposobu na nadanie paczki? Jesteś mieszkańcem Zabrza i zastanawiasz się, którego kuriera zamówić? W takim razie doskonale trafiłeś. Mamy dla ciebie wiele interesujących, atrakcyjnych ofert. Jedną z nich jest kurier DPD. Zabrze jest jednym z miast, w których przewoźnik ten ma solidne zaplecze a jednocześnie cieszy się uznaniem klientów. Sprawdź więc co oferuje oraz dlaczego warto zamówić kuriera za pośrednictwem naszej strony. DPD to firma, która zapoczątkowała swoją działalność we Francji jednak od wielu lat nie jest już jedynie krajowym przewoźnikiem. Swoje początki miała w latach 70 tych a obecnie jest jedną z największych i najbardziej docenianych firm kurierskich o globalnym zasięgu. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i do firm, dzięki czemu każdy z nas może wybrać idealnie dobrane rozwiązanie. DPD to kurier, który działa prężnie również w Polsce. Wprowadza szereg udogodnień i innowacji takich jak możliwość przekierowania przesyłki, jej odbiór przez sąsiada czy płatność kartą za przesyłkę za pobraniem. Klienci doceniają DPD nie tylko za niskie ceny ale również wysoką jakość usług i szybką dostawę – w przypadku paczek krajowych najczęściej kurier jest w stanie dostarczyć je już następnego dnia roboczego.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Mówiąc o ofercie firmy DPD nie sposób nie wspomnieć również o tym, że stara się być ona dostępna dla każdego klienta. Dlatego też również w Zabrzu nie brakuje punktów, w których można zarówno nadać, jak i odebrać paczkę. Wśród nich wymienić możemy te znajdujące się na ulicach Marcina Lutra 3, Andrzeja Frycza Modrzewskiego 6 czy Wolności 236. Warto jednak mieć świadomość, że tak naprawdę możemy skorzystać ze znacznie wygodniejszego rozwiązania – czyli nadawania paczki przez internet. Wówczas kurier stawi się pod naszymi drzwiami po odbiór paczki.w godzinach 10.30 do 16.00 lub od 18.00 do 8.00 następnego dnia roboczego. Tani kurier Zabrze – skorzystaj z naszej strony  

Nikt z nas nie lubi przepłacać. Dlatego też zamów kuriera taniej z pomocą naszej platformy transportowej. Dzięki temu, że pozyskujemy dla firm kurierskich nowych klientów możemy negocjować z nimi warunki. To zaś oznacza nawet ceny przesyłek niższe nawet o kilkadziesiąt procent w porównaniu z regularną ofertą danej firmy. Jednocześnie kurier DPD w Zabrzu nie był nigdy aż tak dostępny. Wystarczy bowiem podać adres nadania i dostawy oraz dokładnie zmierzyć oraz sprawdzić wagę paczki by odebrał ją spod adresu, który wskażesz. Co więcej, mamy rozwiązania nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm. Na Globkurier.pl możesz liczyć na tańsze ceny, wsparcie w wysyłce towarów, integrację ze sklepami internetowymi oraz szybki czas dostawy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zabrzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: