Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Zabrze

Zamów kuriera DHL w Zabrzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Zabrze

DHL (a właściwie: DHL International GmbH) to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem paczek i logistyką, które działa na skalę międzynarodową (oddziały w ponad 220 krajach na świecie, w tym oczywiście w Polsce). Czym DHL wyróżnia się na tle innych przewoźników, w jaki sposób działa, kiedy kurierzy dostarczają przesyłki? Odpowiedzi na te oraz inne (dotyczące miasta Zabrze: punkty obsługi klienta, nadania i odbioru itd.) pytania znajdują się w poniższym artykule.Miłej lektury! DHL: ogromne przedsiębiorstwo kurierskie z ogromnymi możliwościami! DHL jest niemieckim przedsiębiorstwem, które zajmuje miejsce potentata na rynku logistycznym (konkretnie: przewóz paczek). Jest jednym z największych tego typu przedsiębiorstw na świecie i dostarcza paczki pod niemal każdy adres (nawet do krajów, które objęte zostały przez USA embargiem, a więc do Mjanmy czy Korei Północnej).

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

DHL wyznacza określone ramy czasowe, w których mogą pracować kurierzy tego przedsiębiorstwa, czyli: w następnym dniu roboczym do południa; między godziną 18 a 22; do końca dnia roboczego. Jako światowy potentat DHL realizuje również przesyłki w sobotę. Kurier DHL może pojawić się tego dnia dzięki potężnemu zapleczu logistycznemu firmy i ogromnemu doświadczeniu w realizowaniu wysyłki paczek/przesyłek. Zabrze miasto w Polsce na prawach powiatu położone w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Leży na Górnym Śląsku w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (GOP). Sieć punktów partnerskich DHL w Polsce wynosi ponad 12 000, w samym Zabrzu jest ich kilkadziesiąt (Punktów Obsługi Paczek DHL POP). Jeśli chodzi o automaty paczkowe (Automaty paczkowe DHL POP), to na terenie całego kraju jest ich 170. 

Dzięki temu każdy użytkownik portalu będzie mógł wygodnie i szybko znaleźć interesujący go punkt i udać się do niego, w celu odbioru swojej przesyłki.Punkt Obsługi Klienta znajduje się przy ulicy Wolności 65. Jest czynny w dni powszednie od godziny 8 do 18, a w soboty od 8 do 14. Tani kurier tylko z GlobKurier.pl! Jeśli więc zależy Ci na tym, aby tani kurier (Zabrze) dostarczył szybko i sprawnie Twoją paczkę pod wskazany adres, zamów kuriera przez stronę GlobKurier.pll! Jak to zrobić? Wystarczy, że wejdziesz na globkurier.pl wycenisz swoją paczkę (lub paletę czy dłużycę) poprzez wprowadzenie danych przesyłki (waga, rozmiar, ilość sztuk) i klikniesz “Wyceń przesyłkę”, a portal GlobKurier.pl określi, ile wysyłka danej paczki będzie Cię kosztować.
Pojawią się przydatne informacje dotyczące cen za standardowe i ekspresowe przesyłki, a także te dotyczące wagi i ilości. Porównując przedstawione przez portal informacje, będziesz mógł/mogła wybrać najkorzystniejszą opcję. Kurier DHL (Zabrze) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany adres. I gotowe!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zabrzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: