Menu

globbox

GlobBox Zabrze

Sprawdź ofertę GlobBox w Zabrzu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Zabrze

Jeszcze do niedawna zdarzało się, że sprzedawcy internetowi deklarujący wysyłkę towarów do jednego czy dwóch dni, czy ich otrzymanie w tym samym czasie nie mogli wywiązać się ze swoich zobowiązań. To często skutkowało irytacją klientów. Te czasy jednak mamy za sobą, a wszystko dzięki szybkim usługom kurierskim, które jednocześnie są tanie. Nadawanie może być wygodne dzięki Globbox. Zabrze jest jednym z miast, gdzie dostępna jest usługa sieci punktów paczkowych. Dzięki nim paczki rzeczywiście mogą trafić do odbiorców w ciągu jednego czy dwóch dni.
Globbox Zabrze – poznaj, gdzie rozlokowane są punkty nadania i odbioru paczek.  

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Jeśli chcesz skorzystać z wygodnej formy nadawania, niezależnie czy prowadzisz działalność gospodarczą czy też nie, możesz wybrać sieć punktów nadania Globbox w Zabrzu. Warto poznać miejsca, gdzie się znajdują, bo w ten sposób można znaleźć ten najbliższy. Przy ulicy Ireny Kosmowskiej 8 zlokalizowany jest jeden z nich. Jest czynny w godz. od 7.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku, a także od 7.00 do 13.00 w sobotę. Kolejny punkt mieści się na Al. Korfantego 5. W tym miejscu można nadawać swoje paczki, ale i odbierać w godz. od 7.00 do 22.00, od poniedziałku do soboty. Jest także punkt znajdujący się na Placu Teatralnym 12. Jest czynny 7 dni w tygodniu, co niewątpliwie jest zaletą dla zapracowanych. Można nadawać paczki od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 21.00, a także w niedzielę od 10.00 do 20.00. Warto wiedzieć, jakie są wymogi odnośnie paczek. Otóż suma wymiarów paczki nie powinna przekraczać 210 cm. Ponadto nie może być ona cięższa niż 30 kg w przypadku klientów indywidualnych. Przedsiębiorcy z kolei mogą wysyłać paczki do 50 kg, a przy cięższych towarach muszą skorzystać z palet. Przesyłki opatrzone naklejkami typu “Uwaga szkło” uważane są za niestandardowe i podlegają ręcznemu sortowaniu.  Nadaj przesyłkę w Globbox i zamów kuriera jeszcze tego samego dnia. Proces nadawania przesyłek w Globbox jest bardzo prosty, nawet dla osoby, która robi to po raz pierwszy.             

Otóż wystarczy zarejestrować się na stronie: www.globbox.net, a następnie określić rodzaj przesyłki (koperta, paczka lub, paleta). Potem wystarczy uzupełnić wagę, długość, szerokość i wysokość paczki. Należy także ustawić parametr kraju nadania i odbioru. Warto wiedzieć, że dla przesyłek krajowych nie jest to konieczne, bowiem Polska ustawiona jest domyślnie. Po uzupełnieniu danych wystarczy kliknąć wyceń przesyłkę. Ukazują się wszystkie najlepsze dostępne oferty kurierskie. Wybierasz spośród nich tę, która najbardziej Ci odpowiada. Uzupełniasz formularz, czyli dane teleadresowe potrzebne do wygenerowania listu przewozowego. Opłacasz paczkę online, a następnie drukujesz otrzymany na e-mail list przewozowy. Teraz pozostaje już tylko spakować paczkę, nakleić etykietę i czekać na kuriera albo udać się do jednego z punktów nadania w Zabrzu (jeśli właśnie taka opcja została wybrana). W przypadku zamówienia kuriera, przyjedzie on jeszcze tego samego dnia odebrać przesyłkę, jeśli została ona nadana do godz. 11. Przedsiębiorcy i klienci indywidualni po zalogowaniu mogą śledzić swoje przesyłki. Właściciele firm mogą skorzystać z odroczonych terminów płatności, a także generowania zbiorczych faktur. Tani kurier w Zabrzu – taka oferta jest możliwa, jeśli zdecydujesz się na Globbox.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zabrzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: