Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Zabrze

Zamów kuriera  Poczta Polska w Zabrzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Zabrze

Zabrze to miasto znajdujące się w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej. Położone jest w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym i jednocześnie stanowi jeden z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Bezpośrednio sąsiaduje z Gliwicami, Bytomiem i Rudą Śląską, a także z powiatem gliwickim i tarnogórskim. Kurier w Zabrzu to bardzo chętnie wybierana usługa przez mieszkańców tego miasta i okolic. Mogą oni wybierać pomiędzy ofertami kilku firm kurierskich, jednak najczęściej sięgają po usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48. W Zabrzu działa 25 placówek Poczty Polskiej, dzięki czemu łatwo i szybko można udać się do jednego z oddziałów i nadać lub odebrać przesyłkę. Pierwsza z najchętniej wybieranych usług Poczty Polskiej to Pocztex Ekspres 24, dzięki której odbiorca może otrzymać swoją przesyłkę już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można zdecydować się na opcję dodatkową, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wybraną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Druga to Pocztex Kurier 48, która umożliwia dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Zabrzu z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Zabrze to często wybierana usługa przez mieszkańców Zabrza i okolic. Chcąc nadać przesyłkę kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy wejść na stronę  GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do jej wyceny. Konieczne jest podanie wymiarów, wagi oraz ilości paczek. Można również dokupić jedną z opcji dodatkowych. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i wypełnić niezbędne dane adresowe odbiorcy i nadawcy. Co ważne, przez cały czas trwania transportu paczki można śledzić jej położenie, aż do momentu trafienia do adresata.

GlobKurier.pl cieszy się coraz większym powodzeniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nic dziwnego – serwis zapewnia najniższe ceny na rynku, szybkie i sprawne nadawanie paczek oraz terminowość. Szeroki wybór przewoźników i różnorodność ich usług sprawia, iż każdy jest w stanie znaleźć najlepszą dla siebie opcję. Dodatkowo warto poświęcić chwilę na założenia konta klienta w serwisie, gdyż wiążą się z tym różne benefity, między innymi jeszcze szybsze i bardziej wygodne wysyłanie paczek. Z pewnością docenią to wszyscy klienci, nawet ci, którzy jedynie sporadycznie nadają przesyłki

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zabrzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: