Logo
Menu

globbox

Globbox Mielec

                          Sprawdź ofertę GlobBox w Mielcu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

 

Globbox Mielec

Wraz z rosnącą popularnością e-handlu, wzrasta popyt na usługi kurierskie. Tani i solidny kurier jest zatem mocno pożądany. Sytuacja ta dotyczy wszystkich miejscowości w Polsce, w tym także miasta Mielec. Na które firmy kurierskie zatem warto zawrócić uwagę? Które są godne zaufania? Niedrogie i gwarantujące wysoką jakość usług? Jedną z należytych firm, wartych polecenia jest broker kurierski Globbox. Stworzył on bowiem dla swoich Klientów dogodne możliwości, które ułatwiają dostęp do usług kurierskich i usprawniają nadawanie przesyłek.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Mieszkańcy Mielca mogą nadawać przesyłki brokerem, w placówkach zlokalizowanych między innymi w placówkach Globbox na ul. Kilińskiego 11 i Biernackiego. Nadaj przesyłkę w Globbox drogą elektroniczną.  Mieszkańcy Mielca mogą również nadawać przesyłki przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu lub z firmy. Mogą to zrobić przez stronę brokera Globbox. Celem nadania paczki należy podać typ przesyłki, jej wymiary oraz kraj nadawcy i odbiorcy. 

W kolejnych krokach należy wycenić przesyłkę, wybrać przewoźnika, opłacić zlecenie i czekać na odbiór przesyłki przez kuriera. Ponadto ogromną zaletą brokera jest dbałość o bezpieczeństwo przesyłki i pomoc Klientom poprzez wyręczenie ich w procedurze gwarancyjnej. Z kolei w celu wyceny przesyłki należy podać, podobnie jak na stronie brokera, parametry przesyłki, miejsce nadania i odbioru oraz ilość paczek. Najbardziej istotną korzyścią wynikającą z korzystania ze strony platformy, są wyjątkowo niskie ceny za nadania.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mielcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: