Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Mielec

Zamów kuriera DHL w Mielcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Mielec

Mielec to jedno z miast z największą liczbą ludności w województwie podkarpackim. Ponad 60 tysięcy mieszkańców powszechnie korzysta z usług firm kurierskich, które dostarczają towary ze sklepów internetowych lub paczki od krewnych. Osoby zamieszkałe w Mielcu dodatkowo utrzymują regularne kontakty biznesowe i prywatne z Ukraińcami, którzy zamieszkują tuż za wschodnią granicą. Kurier DHL Mielec rozwozi paczki każdego dnia oraz umożliwia ich odbiór nawet w niedziele w specjalnie wyznaczonych punktach. Standardowe paczki do 25 kg odbiera się w punktach POP zlokalizowanych na różnych osiedlach Mielca. Kurier DHL wydaje je przede wszystkim w sklepach Żabka. Klienci firmy kurierskiej mogą skorzystać również z opcji odbioru przesyłek w marketach Lidl, Stokrotka i Lewiatan. W niektórych punktach POP po przesyłki można zgłaszać się w niedziele. W tych samych dniach i godzinach nadaje się paczki o masie nie większej niż 31,5 kg z przygotowaną wcześniej etykietą i po dokonaniu płatności online. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Paczki niestandardowe, międzynarodowe i paletowe są przyjmowane poza Mielcem. Najbliższy punkt ich odbioru mieści się w rzeszowskim oddziale z siedzibą w Rudnej Małej. DHL Parcel jest otwarty od poniedziałku do soboty. W przypadku braku możliwości dostarczenia paczki bezpośrednio do oddziału w Rudnej Małej, tani kurier Mielec odbiera ją od klienta spod wskazanego adresu. Tak samo jest w przypadku dostawy niestandardowych towarów. Wszystkie przesyłki są objęte śledzeniem, dlatego nadawca i odbiorca mogą sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się paczka i kiedy można spodziewać się jej dostarczenia. Usługa zamów kuriera za pośrednictwem platformy globkurier.pl to realne oszczędności – serwis umożliwia szybkie i sprawne przygotowanie przesyłek w cenach niższych nawet o 70% w stosunku do standardowej oferty.     

Globkurier.pl udostępnia użytkownikom wyszukiwarkę, dzięki której każdy na podstawie masy i wymiarów paczki w kilka sekund znajdzie odpowiedni gabaryt przesyłki w ofercie kuriera DHL. Paczki są dzięki temu przygotowywane do wysyłki błyskawicznie i bez żadnych pomyłek. Płatność za przesyłkę jest pobierana online, po czym automatycznie generowana jest etykieta przewozowa, którą nakleja się na opakowanie wysyłanych przedmiotów. Wszystkie ważne informacje o paczce podaje się w prostym formularzu, dlatego towary bez problemu docierają do odbiorców w kraju i za granicą. Ponadto użytkownicy globkurier.pl mogą objąć swoje paczki dodatkowym ubezpieczeniem na wypadek zniszczenia lub uszkodzenia w drodze.

 
 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mielcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: