Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Mielec

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Mielcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Mielec

Mielec na południu województwa podkarpackiego zamieszkuje ponad 60 tysięcy ludzi. Mieszkańcy Mielca chętnie korzystają z usług Poczty Polskiej, w tym przesyłek kurierskich. Dzięki nim błyskawicznie dostarcza się pilne dokumenty i towary do odbiorców na terenie całego miasta. Pocztex cieszy się zaufaniem ze względu na gwarancję doręczenia paczki nawet w dni wolne i święta. Jakie inne usługi realizuje kurier Poczta Polska Mielec? Dowiedz się więcej o jego ofercie. Kurier Poczta Polska oferuje kilka typów usług w zależności od czasu oczekiwania na doręczenie przesyłki i odległości, jaką musi pokonać kurier pomiędzy nadawcą a odbiorcą. Kurier miejski gwarantuje dostawę paczek na terenie Mielca w ciągu 3-4 godzin od nadania, natomiast ekspresowy – maksymalnie w 24 lub 48 godzin. Dodatkowo klienci Poczty Polskiej mogą zdecydować się na kuriera krajowego lub bezpośredniego. Ten ostatni oferuje możliwość transportu towarów o masie do 100 kg.    

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier Poczty Polskiej dociera do odbiorców we wszystkie dni tygodnia w ramach usług ekspresowych. Paczka jest doręczana nawet w niedziele i święta lub w godzinach nocnych od 20 do 7 rano. Dzięki temu wszystkie pilne dokumenty, próbki towarów i zamówienia od strategicznych klientów docierają na czas. Klient Poczty Polskiej może również zamówić dostawę paczki o określonej godzinie. Każda z usług jest dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców, którym zależy na najwyższej jakości dostawy.  Kurier Poczta Polska współpracuje z serwisem globkurier.pl, dzięki czemu użytkownicy platformy mogą korzystać z jego usług w atrakcyjnych cenach. Wybierając opcję zamów kuriera przez globkurier.pl, oszczędza się na wysyłkach paczek nawet do 70%.

Dzięki temu klienci indywidualni i przedsiębiorstwa mają więcej gotówki na inne wydatki, np. na ubezpieczenie przesyłki krajowej lub międzynarodowej. W serwisie ceny paczek sprawdza się za pomocą prostej w obsłudze wyszukiwarki. Narzędzie wskazuje najtańszych kurierów w Mielcu na podstawie danych takich jak: wymiary paczki, jej waga, adres nadawcy i adres doręczenia. Dzięki tym informacjom wyszukiwarka przedstawia oferty przewoźników od najtańszej do najdroższej i jednocześnie wskazuje przewidywany czas dostawy paczki na miejsce. Globkurier.pl ułatwia przygotowanie paczek do wysyłki za pomocą możliwości generowania etykiet przewozowych w kilka sekund i dokonywania wygodnych płatności online. Firmy dodatkowo mogą wybrać system płatności odroczonych.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mielcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: