Menu

kurier dpd

Kurier DPD Mielec

Zamów kuriera DPD w Mielcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Mielec

Wraz z rozwojem rynku e-commerce wzrosło zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Drugim motorem napędowym intensywnego rozwoju i wzrastającej popularyzacji usług przewozowych jest migracja rodaków, zmotywowana większymi możliwościami zarobkowymi. Konkludując Polacy wysyłają co raz większe ilości paczek. Jednakże pomimo szerokiego wyboru pośród firm kurierskich i transportowych, wybór solidnego i taniego kuriera nie należy do prostych. Zwłaszcza w przypadku przedsiębiorców, którzy nadają miesięcznie duże ilości przesyłek. Bowiem klienci firmowi zwracają uwagę nie tylko na koszty związane z wysyłkami, ale przede wszystkim na wysoką jakość usług i szybki termin dostawy. Jedną z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych firm kurierskich, także w Mielcu jest przewoźnik DPD.  Jednym z podstawowych aspektów wpływających na popularność DPD jest łatwość dostępu do usług i wygodaDrugi bardzo ważnym atrybutem jest terminowość i krótki czas dostawy. Bowiem w przypadku przesyłek krajowych wynosi on zaledwie jeden dzień. Z kolei w przypadku przesyłek międzynarodowych, w zależności od kraju punktu odbioru, czas realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych. 

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nie bez znaczenia jest też wygodny dostęp do usług kurierskich DPD, który w wielu przypadkach nie wymaga opuszczenia domu czy firmy. Klienci DPD mogą nadać paczkę drogą elektroniczną, dzięki czemu kurier osobiście odbierze nadaną przesyłkę z określonego punktu odbioru. Mogą też korzystać z sieci punktów Pickup, które obsługują zarówno nadania jak i odbiory przesyłek. Drugą wygodną możliwością nadania paczki kurierem DPD jest nadanie drogą elektroniczną. Zlecenia nadania paczki można złożyć bezpośrednio na stronie DPD lub skorzystać z możliwości jakie daje platforma transportowa GlobKurier.pl. GlobKurier.pl jest platformą, za pośrednictwem której można obniżyć koszty nadania paczki w DPD. Głównie z uwagi na fakt,  iż portal proponuje stawki cenowe za nadania, niższe nawet o 70%, w stosunku do cen oferowanych przez przewoźników. Godnym uwagi jest też fakt, że nie ma obowiązku rejestracji i zakładania konta. Nie są też pobierane żadne abonamenty. 

Jednakże rejestracja i założenie darmowego konta, przynosi wiele funkcjonalności i dodatkowych korzyści. Warto zatem pokusić się o bezpłatne konto na GlobKurier.pl, zwłaszcza w przypadku wysyłania dużych ilości paczek. Ponadto intuicyjny i prosty w obsłudze panel, sprawia, że cały proces nadania paczki zajmuje niewiele czasu. Do największych profitów przysługujących zarejestrowanym Klientom firmowym należą między innymi: masowe nadawanie paczek, możliwość generowania zbiorczych listów przewozowych czy funkcja płatności prepaid, która umożliwia opłacanie zleceń, wpłaconymi wcześniej środkami pieniężnymi.  Nadane online paczki odbierane są przez kurierów w dni robocze, w godz. 8.00-18.00. Składając zlecenie nadania przesyłki można również skorzystać z dodatkowej opcji, dzięki której kurier podjedzie po paczkę następnego dnia najdalej do godz.12.00. Za dodatkową opłatą można również umówić termin odbioru paczki przez kuriera na konkretną godzinę. Należy jednak pamiętać, że dodatkowe terminy wizyt kuriera nie są dostępne we wszystkich oddziałach DPD. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mielcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: