Menu

kurier InPost

Kurier InPost Mielec

Zamów kuriera InPost w Mielcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Mielec

Silnym trendem na współczesnym rynku usług jest zwrot w kierunku sprzedaży internetowej oraz wysyłkowej. Skutkiem czego zaobserwować można dynamiczny rozwój firm działających w branży kurierskiej i logistycznej. Jedną z najchętniej wybieranych jest firma InPost. Obecną pozycją lidera na rynku usług kurierskich i logistycznych cieszy się kurier InPost. Uzyskał ją dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Jako pierwszy w Polsce stworzył sieć punktów, w których możliwe jest szybkie i wygodne nadanie lub odebranie paczki o dowolnej porze – działają one całodobowo, 7 dni w tygodniu. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala również na znaczące zmniejszenie emisji spalin oraz obniżenie kosztów transportu. Paczki nadawane za pośrednictwem InPost w 98% docierają do odbiorcy już następnego dnia. Kurier InPost nieustannie poszerza swoją ofertę usług, w szczególności tych przeznaczonych dla sektora e-commerce. Kurier InPost Mielec oferuje mieszkańcom aż 33 wygodne punkty, w których można zarówno odebrać jak i nadać przesyłkę. Wśród nich są paczkomaty oraz PaczkoPunkty. Zapewniają one dużą elastyczność oraz wygodę. Użytkownicy korzystający z aplikacji InPost mają również możliwość zdalnego otwierania skrytek, dzięki czemu skraca się czas procesu oraz wzrasta higiena.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Firma InPost gwarantuje dostarczenie standardowej przesyłki na następny dzień roboczy. Dzięki usłudze “zamów kuriera” nadanie przesyłki jest wyjątkowo proste i nie wymaga wychodzenia z domu. Kurier odbiera przesyłkę bezpośrednio od nadawcy. W przypadku paczek ważących do 30 kilogramów odbiorca otrzymuje przesyłkę następnego dnia do godziny 10 lub 12. Natomiast paczki ważące do 50 kilogramów, dostarczane są do godziny 17. Gwarancja ta dotyczy paczek o standardowych wymiarach, w przypadku których najdłuższy bok nie jest dłuższy niż 120 centymetrów.

Zamawianie kuriera z pomocą platformy GlobKurier.pl jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Dzięki wypełnieniu kilku łatwych kroków tani kurier Mielec odbierze naszykowaną przesyłkę spod wskazanego adresu. Pierwszym niezbędnym etapem jest skorzystanie z zakładki szybka wycena. To tam należy wpisać podstawowe dane na temat paczki, takie jak jej dokładne wymiary i wagę. W następnej kolejności trzeba wybrać odpowiednią usługę i ją opłacić. Po spełnieniu tych warunków pozostało jedynie czekanie na kuriera.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mielcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: