Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Mielec

Zamów kuriera UPS w Mielcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Mielec

UPS w Mielcu działa bardzo sprawnie już od wielu lat. Choć firm kurierskich na rynku jest coraz więcej, klienci szczególnie doceniają te, które charakteryzują się niezawodnością, dokładnie tak jak tani kurier UPSMielec, miasto liczące sobie ponad 60 tysięcy mieszkańców może pochwalić się utworzeniem na jej terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co stanowi ogromny krok naprzód w branży produkcyjnej firm działających w tym regionie. To za sprawą rozkwitu wielu gałęzi gospodarki w Mielcu zauważa się coraz większy popyt na usługi kurierskie, które specjalizują się w szybkim i bezpiecznym transporcie produktów, bez względu na ich gabaryty i specyfikę. To właśnie branża kurierska i firmy wchodzące w jej skład stanowią pierwszy wybór, gdy przychodzi nam poszukiwać niezawodnej usługi transportowej w rozsądnej cenie. Wśród dostępnych na terenie Mielca firm kurierskich UPS zdaje się być jedną z tych, po którą sięga się najczęściej. Dlaczego? Podejście pro klientowskie, niski koszt usługi, a także bardzo szybka realizacja transportu. Zarówno proces nadania, jak i odbiór przesyłki zarządzanej przez kuriera UPS to w dzisiejszych czasach czysta przyjemność. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

UPS Mielec to nie tylko niska cena i szybkość transportu paczki. To również bardzo długie godziny pracy kurierów, którzy działają na terenie mielca każdego dnia w godzinach od 9:00 do 19:00. Dzięki temu wiele osób spędzających w domu tylko krótką część swojego dnia ma możliwość odbioru swojej przesyłki bez wychodzenia z domu. Co jednak z tymi, którzy faktycznie wyjadą na kilka dni i nie mają możliwości odbioru przesyłki w domu, nawet pomimo wcześniej zapowiedzi w formie SMS czy maila? UPS zdecydowało się otworzyć punktu UPS Access Point, dzięki którym każda przesyłka trafia bezpośrednio do placówki, a my mamy kilka dodatkowych dni na to, by ją odebrać. Gdy już wrócimy do Mielca, wystarczy wybrać się do jednego z czterech zlokalizowanych na terenie miasta punktów, by uzyskać naszą wyczekiwaną paczkę. 

Punkty UPS Access Point to jednak nie tylko możliwość odbioru przesyłki. To także możliwość nadania przesyłki. W jaki jednak sposób zrobić to najtaniej i najwygodniej? Za pośrednictwem serwisu Globkurier. Globkurier.pl to partner logistyczny, który w swojej ofercie prezentuje nam wszystkie firmy kurierskie, które działają na terenie Polski. W jaki sposób nadać przesyłkę z wykorzystaniem serwisu Globkurier? Powinniśmy na stronie głównej serwisu podać podstawowe dane o żądanej usłudze – adres nadania, adres dostawy, a także szerokość, długość, wysokość i wagę przesyłki. Gdy te podstawowe dane zostaną wypełnione, po chwili ukaże nam się szereg ofert, które z pewnością zaskoczą nas poziomem szczegółowości. UPS, ze względu na swoją mocną pozycję na rynku kurierskim zawsze plasuje się na bardzo konkurencyjnej pozycji, co z pewnością wpływa na duże zainteresowanie usługami tej firmy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Mielcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: