• globbox

  GlobBox Chorzów

  Sprawdź ofertę GlobBox w Chorzowie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Chorzów

  Często nadajesz paczki i szukasz dogodnego rozwiązania? Chcesz wysyłać szybko, bez konieczności oczekiwania na kuriera? Poznaj innowacyjne punkty paczkowe, z których wyślesz zamówienie w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Nadaj przesyłkę w GlobBox i korzystaj z przystępnych cen dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doręczamy w Polsce i zagranicą. Odbiory i nadania możliwe są w jednym z 5500 punktów. Ich szczegółowe lokalizacje znajdziesz na górze strony. Wysyłasz dużo paczek? A może robisz to tylko raz w roku? Dzięki współpracy z ponad 50 firmami kurierskimi możemy zaoferować Ci korzystne ceny.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Jak wysyłać tanio i nie przepłacać na dostawie? Na naszej stronie internetowej w łatwy sposób dokonasz wyceny Twoje paczki. Zamów kuriera i wyślij przesyłkę kopertową, paczkę lub paletę. Doręczymy Twoje zamówienie do Chorzowa, jak i innych części Polski. Możesz wysyłać także do: Niemiec, Francji, Anglii, Irlandii, Chin i USA. Jak znaleźć najlepszą ofertę wysyłki? Spakuj paczkę i dokonaj jej dokładnych pomiarów. Uzyskane dane wpisz w formularzu wyceny dostępnym na naszej stronie internetowej. Uzupełnij go także o adres odbiorcy i dane kontaktowe. W następnym kroku przedstawimy Ci możliwe opcje doręczenia. Wybierz najkorzystniejszą z nich i przejdź do opłacenia zamówienia. Istnieje również możliwość nadania przesyłki za pobraniem. Po dokonaniu płatności oczekuj na kuriera lub dostarcz zamówienie do jednego z punktów paczkowych GlobBox. Status dostawy Twojej przesyłki możliwy jest do śledzenia na naszej stronie internetowej. GlobBox Chorzów – wygodne nadania i odbiory w punkcie.

  Punkty paczkowe GlobBox to propozycja dla osób, które cenią sobie swój czas. Wysyłanie i odbieranie paczek jest teraz możliwe w jednym z 5500 lokali współpracujących z GlobBox. Punkty usytuowane są w bankach, placówkach handlowych i usługowych. W Chorzowie znajdują się dwa oddziały. Są one czynne od poniedziałku do soboty, między godziną 7:00 a 21:00. Szczegółowy wykaz lokalów oraz aktualne godziny ich pracy znajdziesz na górze strony. Czy punkty paczkowe to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Samodzielnie wybierasz miejsce, do którego możesz dojechać w dogodny sposób. Do lokalu udajesz się o odpowiedniej dla Ciebie godzinie. Możesz to zrobić w drodze do pracy, wracając ze spaceru czy przy okazji robienia zakupów. Nie musisz czekać w domu na kuriera. Taki rodzaj dostawy to także komfortowe rozwiązanie dla odbiorcy. Na naszej stronie internetowej będzie mógł on śledzić realizację zamówienia, a kiedy zostanie ono dostarczone do punktu, odebrać je w dogodnym czasie. Przetestuj wygodne nadania i odbiory z GlobBox.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chorzowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: