• Kody pocztowe Wieliczka - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Wieliczce.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Wieliczce

     Każdy, kto korzysta z usług kurierskich lub pocztowych oczekuje, że jego przesyłka szybko i sprawnie dotrze do celu. Niestety, niekiedy jest to niemożliwe i wina nie leży wcale po stronie przewoźnika, lecz wynika z pomyłki w adresie. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja paczka bez problemów trafi do adresata w Wieliczce, zawsze dokładnie sprawdzaj kody pocztowe. Bez względu na to, czy nadajesz przesyłki firmowe czy prywatne, sprawdź jak wyglądają kody pocztowe w Wieliczce i poznaj wygodne narzędzie, jakim jest wyszukiwarka kodów pocztowych.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Interesuje Cię pełna lista kodów pocztowych w Wieliczce? Znajdziesz ją korzystając z wygodnego narzędzia, jakim jest wyszukiwarka kodów pocztowych w Wieliczce. Dzięki niej szybko i sprawnie sprawdzisz kod dla wybranego adresu. Wyszukiwarka kodów pocztowych to praktyczne narzędzie, dzięki któremu użytkownik błyskawicznie sprawdza, jaki kod pocztowy jest przypisany do danego miasta, dzielnicy, a nawet ulicy i numeru budynku. Dzięki temu może prawidłowo zaadresować przesyłkę do instytucji publicznych lub osób prywatnych. Wyszukiwarka podaje najdokładniejsze wyniki, gdy użytkownik zaznaczy możliwie dużo szczegółów dotyczących adresu. Z pomocą wyszukiwarki kodów pocztowych można znaleźć również miasto lub miejscowość na podstawie podanego kodu pocztowego. Takie rozwiązanie przydaje się, gdy użytkownik chce upewnić się, że wpisywany przez niego adres jest prawidłowy.

     Lista ważnych kodów pocztowych Wieliczka

     Wieliczka to miasto położone w województwie małopolskim około trzynastu kilometrów na południowy wschód od Krakowa; stanowi część aglomeracji krakowskiej. Od XIII wieku Wieliczka kojarzona była przede wszystkim z przemysłem wydobywczym. Znajduje się tu przede wszystkim unikalna w skali światowej kopalnia soli, którą rocznie odwiedza ponad milion turystów. To niezwykły obiekt wpisany w 1978 roku na pierwszą Listę Dziedzictwa UNESCO. Podobnie jak w innych częściach Polski w ostatnim czasie w Wieliczce możemy zaobserwować większe zainteresowanie usługami kurierskimi, które wynika z rosnącej popularności zakupów internetowych. Zastanawiasz się, w jaki sposób zaadresować przesyłkę do Wieliczki? Sprawdź, jakie kody pocztowe są w Wieliczce. Nadanie paczki do Wieliczki nie powinno być zbyt skomplikowane, jednak zawsze warto zwrócić szczególną uwagę na kod pocztowy. Pomyłka przy pisaniu adresu może utrudnić dostawę paczki. W Polsce kody pocztowe składają się z pięciu cyfr – w przypadku kodów w Wieliczce dwie pierwsze cyfry to zawsze 32. Po myślniku następują trzy kolejne cyfry, które wskazują na dokładniejszą lokalizację w mieście. Spójrzmy, jak wyglądają kody pocztowe instytucji znajdujących się w Wieliczce:

     • 32-020 ul. Legionów 3; Placówka Pocztowa
     • 32-020 ul. Świętej Barbary 20; Placówka Pocztowa
     • 32-020 ul. Powstania Warszawskiego 1; Urząd Miasta i Gminy
     • 32-020 Daniłowicza 10; Kopalnia Soli “Wieliczka”

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: