Menu

kurier dpd

Kurier DPD Wieliczka

Zamów kuriera DPD w Wieliczce korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Wieliczka

Wraz z intensywnym rozwojem branży e-commerce, wrosło zapotrzebowanie na usługi kurierskie. W Wieliczce niekwestionowanym liderem w branży przewozowej jest znana i lubiana firma DPD Polska. Popularność przewoźnika jest efektem wprowadzenia strategii, w której oczekiwania Klientów są priorytetowe. Dlatego przewoźnik, na przestrzeni lat, dopracował system pracy i obsługi do perfekcji. Zapewniając tym samym swoim Klientom, łatwy dostęp do usług i prostotę nadawania przesyłek. Wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania Klientów, DPD uruchomiło na terenie Polski sieć drobnych punktów Pickup, w których można osobiście nadawać i odbierać przesyłki. Punkty te są rozmieszczone w różnych placówkach handlowych i usługowych, w dużych miastach i całkiem małych miejscowościach. Mieszkańcy Wieliczki mają do wyboru cztery punkty nadawania i odbioru przesyłek w mieście. Mieszczą się one na ul. Kościuszki 36B, Piłsudskiego 55, Krakowskiej 22 i pod adresem Śledziejowice 160.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Klienci, którzy wolą nadawać przesyłki bez konieczności opuszczania domu czy pracy za pomocą platformy transportowej GlobKurier.pl. Wybór platformy jest gwarancją maksymalnie niskich kosztów związanych z nadaniem przesyłki. Ponieważ GlobKurier.pl, dzięki przeprowadzanym przed zawarciem umowy o współpracy negocjacjom cenowym, oferuje ceny za nadania, niższe nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio u przewoźników. Dodatkowym atutem jest prosty proces rejestrowania zlecenia oraz brak obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. System rejestracji jest na platformie uproszczony do granic możliwości. W pierwszym, należy podać kraj nadania i odbioru przesyłki. Wprowadzić wymiary i wagę przesyłki oraz podać ilość paczek.

Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę”, system wyświetli listę firm kurierskich, które mogą zrealizować usługę, wraz z cenami za zlecenie. Na tym etapie należy wybrać przewoźnika DPD i ewentualnie zaznaczyć opcję zamówienia kuriera po odbiór przesyłki. Potem wystarczy już tylko opłacić usługę lub w przypadku wyboru DPD skorzystać z opcji płatności za zlecenie, gotówką u kuriera. Spakowanie przesyłki, wydrukowanie i naklejenie na nią listu przewozowego zamykają cały proces. Istotnym jest fakt, iż korzystanie z pośrednictwa platformy nie wiąże z jakimikolwiek dodatkowymi opłatami. Ponieważ GlobKurier.pl nie pobiera żadnych abonamentów. Jedyne płatności na platformie dotyczą zlecanych usług.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wieliczce

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: