Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Wieliczka

Zamów kuriera DHL w Wieliczce korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Wieliczka

Wieliczka większości osób kojarzy się z Kopalnią Soli, ale jednak coraz więcej osób w tej małej miejscowości pod Krakowem prowadzi też firmy. W przypadku przedsiębiorców niezbędne jest znalezienie taniego kuriera, co pozwoli na znaczące obniżenie kosztów. Doskonałym wyborem jest DHL.Wieliczka choć jest małym miastem, to jednak bez problemu można w niej nadawać i odbierać paczki. Punkt obsługi paczek DHL w tej miejscowości można znaleźć przy ul. Słowackiego 45. Jest on czynny w godz. od 6.00 do 23.00 i to od poniedziałku do niedzieli. Można także wybrać się na ul. Piłsudskiego 47 b, gdzie także znajduje się punkt obsługi DHL i czynny jest od 6.00 do 23.00. Jeszcze inny punkt znajduje się przy ul. Sienkiewicza 31 i on także czynny jest od godz. 6.00 do 23.00. Zatem trzeba przyznać, że bardzo łatwo jest nadać i odebrać przesyłkę w Wieliczce i to zarówno przed pracą, jak i po pracy.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

DHL ma naprawdę bardzo korzystną ofertę przeznaczoną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Jednocześnie aby nadać przesyłkę nie trzeba podpisywać żadnej stałej umowy. Ale to nadal nie wszystkie zalety kuriera DHL, gdyż ta firma oferuje szybkie dostarczanie towarów. Większość z nich dostarczana jest w ciągu jednego dnia, natomiast palety dostarczane są maksymalnie do 2 dni. DHL oferuje również dodatkowe usługi takie jak dostarczanie przesyłek w sobotę, ale i możliwość wysyłki przedmiotów o niestandardowych wymiarach. Ciekawym wyborem jest opcja deklarowanej zawartości. Można rzecz jasna zdecydować się również na zakup ubezpieczenia przesyłki, co w znaczący sposób zwiększa bezpieczeństwo. Opcją dodatkową jest także możliwość powiadomień na e-mail czy SMS. Wybierając profesjonalnego operatora logistycznego jakim jest Globkurier.pl macie pewność, że zyskacie jakość usług na najwyższym poziomie. Otóż możecie zarejestrować się na stronie Globkurier.pl i rzecz jasna rejestracja jest w pełni darmowa.

Zostaniecie przy tym poproszeni o dokonanie wyboru czy jesteście klientem indywidualnym czy firmą. Otóż firmy często mogą korzystać z różnych promocji, a podpisując dłuższą współpracę mogą także negocjować stawki. Czas przejść do wysyłki paczki. Tutaj na samym początku zostaniecie poproszeni o wskazanie wymiarów paczki. Wymiary należy podać w centymetrach i kilogramach. Zatem w panelu konieczne jest wpisanie dokładnej długości przesyłki, szerokości, wysokości oraz wagi. Po tym etapie wybieracie przewoźnika i tutaj naprawdę korzystną ofertę ma firma kurierska DHL. Czas przejść do uzupełnienia swoich danych i w razie konieczności podania też danych do faktury. Jeżeli chcecie skorzystać z opcji dodatkowych to także macie taką możliwość. Na tym etapie należy je zaznaczyć. To już prawie wszystko, bo pozostaje tylko zapisanie danych i zapłacenie za przesyłkę. Nie czekaj i zamów kuriera już dziś!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wieliczce

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: