Menu

globbox

GlobBox Wieliczka

Sprawdź ofertę GlobBox w Wieliczce i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Wieliczka

Wieliczka jest miastem słynącym z kopalni soli. To także miasto ludzi aktywnie korzystających z możliwości robienia zakupów online. Dlatego na terenie miasta funkcjonuje wiele firm kurierskich. W tym także, cieszący się rosnącą popularnością, operator kurierski GlobBox.net. GlobBox jest operatorem kurierskim, który współpracuje z ponad 50 przewoźnikami. Firma obsługuje zarówno przesyłki krajowe jak i zagraniczne. Czuwając nad ich bezpieczeństwem i terminowym doręczaniem.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Dla Klientów, którzy nie mogą, bądź nie chcą fatygować się do punktu paczkowego, GlobBox uruchomił możliwość składania zleceń online, z opcją zamówienia kuriera po odbiór nadanej przesyłki. Zlecenia można bowiem składać jednej z największych platform kurierskich GlobKurier.pl. Ceny za nadania na GlobKurier.pl, są niższe nawet o 70%, w porównaniu do stawek cenowych, obowiązujących bezpośrednio u przewoźników. Olbrzymim atutem jest fakt, iż niskie ceny są na stałe, zatem nie dotyczą krótkich okresów promocyjnych. Jest to możliwe dzięki przeprowadzanym przez GlobKurier.pl, żmudnym negocjacjom cenowym z przewoźnikami, przez zawarciem umowy o współpracy. Wystarczy po wejściu na stronę główną, podać kraj nadania i odbioru przesyłki. Jej parametry oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę” należy wybrać z listy dostępnych kurierów, operatora GlobBox. Następnie wystarczy wyselekcjonować przewoźnika i zaznaczyć usługę zamówienia kuriera.

W kolejnych krokach pozostaje podanie dokładnych danych adresowych i kontaktowych nadawcy i odbiorcy oraz uregulowanie płatności za zlecenie. Potem pozostaje już tylko przygotowanie przesyłki, wydrukowanie i naklejenie na nią listu przewozowego. I można spokojnie oczekiwać na kuriera, z kubkiem ulubionej kawy w ręku. Ponieważ operator kurierski korzysta z usług firm przewozowych, godziny pracy kurierów są różne, w zależności od wybranego przez Klienta przewoźnika. Jednakże GlobBox, jako rzetelna firma czuwa, by przesyłki nadane i opłacone do godziny 11.00 były odbierane przez kurierów jeszcze tego samego dnia. Z kolei zlecenia opłacone po godzinie 11.00 są najpóźniej realizowane następnego dnia roboczego. W przypadku doręczeń krajowych sytuacja wygląda analogicznie. Przesyłki opłacone do godziny 11.00 są doręczane jeszcze tego samego dnia. Z kolei paczki nadane i opłacone po godzinie 11.00 są doręczane w kolejnym dniu roboczym.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wieliczka

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: