Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Wieliczka

Zamów kuriera UPS w Wieliczce korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Wieliczka

Jesteś mieszkańcem Wieliczki i chcesz nadać paczkę? Z pewnością zastanawiasz się więc, która z działających na terenie tego miasta firm kurierskich jest godna twojego zaufania. Jedną z ciekawych propozycji, która jest dla ciebie dostępna przygotował tani kurier UPS. Wieliczka jest bowiem miastem, na terenie którego firma ta działa prężnie oferując swoim klientom wygodne formy nadania oraz odbioru przesyłek. Firma kurierska UPS działa na terenie Polski od 2005 roku. Jej obecność na rynku przewozów jest jednak znacznie dłuższa. UPS a właściwie United Parcel Service to amerykańska firma, która rozpoczęła swoją działalność już w 1907 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jest to obecnie firma o międzynarodowym zasięgu, która oferuje szeroki wybór usług kurierskich dla osób prywatnych oraz firm. Przesyłki standardowe, ekspresowe, międzynarodowe czy transport paletowy to tylko niektóre z nich.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Obecnie coraz więcej rzeczy załatwiamy przez internet. Nie inaczej jest w przypadku usług kurierskich. Jeśli zastanawiasz się jak wygodnie zamówić kuriera UPS w Wieliczce koniecznie skorzystaj ze strony Globkurier.pl. To nowoczesna platforma transportowa, która pozwala zamówić usługi kurierskie za pomocą prostego formularza automatycznej wyceny. Jeśli zarejestrujesz się na stronie za paczkę o wadze do 30 kg zapłacisz zaledwie 19.99. Zamówienie kuriera UPS za pośrednictwem strony jest proste i intuicyjne. Globkuerier.pl pozwala ci wydrukować wszystkie niezbędne dokumenty przewozowe, wykupić ubezpieczenie a także monitorować przesyłki. Strona posiada również udogodnienia dla przedsiębiorców i sklepów internetowych.

Słowem, zamawianie kuriera UPS w Wieliczce jeszcze nigdy nie było tak szybkie, proste i bezpieczne. Kurier UPS w Wieliczce dostarcza oraz odbiera paczki codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 19.00. W przypadku pilnych przesyłek możemy rozszerzyć jego działalność również o doręczenie w soboty. Na terenie miasta nie brakuje również punktów, w których możemy nadać oraz odebrać swoją paczkę. Znajdują się one na ulicach Kościuszki, Przebieczany oraz na Ochocie a więc w dogodnych dla mieszkańców lokalizacjach. Dzięki temu każdy z nas może wygodnie zamówić taniego kuriera UPS w Wieliczce.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wieliczce

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: