• Kody pocztowe Sanok - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Sanoku.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Sanoku

     Sanok to miasto w województwie podkarpackim, którego liczba mieszkańców wynosi około 37 tysięcy osób. Na terenie miasta znajduje się siedziba gminy wiejskiej Sanok, co sprawia, że mieszkańcy pobliskich miejscowości wysyłają liczne pisma do sanockich instytucji i organów samorządowych. Z tego powodu ważne jest prawidłowe adresowanie przesyłek i zwracanie uwagi na poprawność używanych kodów pocztowych. Jak sprawdzić jaki kod pocztowy Sanok obowiązuje na danym obszarze? Z pomocą przychodzi internetowa wyszukiwarka kodów pocztowych.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Sanoku to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu użytkownicy prawidłowo adresują przesyłki do urzędów, instytucji publicznych, szkół oraz osób prywatnych. Wyszukiwarka umożliwia błyskawiczne dopasowanie poprawnego kodu pocztowego do danej lokalizacji. Dzięki temu unika się problemów z dostarczeniem przesyłki i wydłużeniem czasu jej dostawy do adresata. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku pism urzędowych, na których złożenie jest określony ustawowo czas. W celu odnalezienia kodu pocztowego należy podać miasto, ulicę i numer budynku. Opcjonalnie może podać również dzielnicę lub osiedle, by uzyskać dokładniejsze wyniki. Im więcej szczegółów na temat adresata zostanie wskazanych, tym lepiej. Z pomocą wyszukiwarki można także odnaleźć nazwę miejscowości lub miasta na podstawie kodu pocztowego. Taka funkcja przydaje się między innymi przy potwierdzaniu adresów osób zamieszkujących w małych miejscowościach na terenie gminy wiejskiej Sanok.

     Lista ważnych kodów pocztowych Sanok

     W Sanoku główny kod pocztowy to 38-500, do którego przypisano:

     • Uniwersytet III Wieku im. Jana Grodka przy ul. Mickiewicza 21
     • Sanocki Dom Kultury przy tej samej ulicy
     • Urząd Miasta przy Rynku

     Prócz kodu 38-500 w mieście używa się kodów pocztowych 38-501, 38-502 i 38-512, do których przypisano poszczególne dzielnice. Kod pocztowy Sanok można sprawdzić dla: Śródmieścia, Wójtostwa, Dąbrówki, Olchowców i Posady, a także Błoni i Zatorza. Podczas adresowania przesyłek warto przyjrzeć się również sanockim osiedlom takim jak: Kiczury, Kościuszki, Nad Stawami, Zawiszy i Szklana Góra, które przypisano do różnych urzędów pocztowych. Lista kodów pocztowych Sanok uwzględnia ponadto konkretne ulice i numery budynków, by maksymalnie usprawnić doręczanie przesyłek. Kody pocztowe są ważne w szczególności w przypadku prywatnych adresatów, którzy nie są bliżej znani listonoszom i kurierom. Pomyłki w adresach organów administracji publicznej są mniej kłopotliwe, gdyż odbiorca jest łatwiejszy do zlokalizowania.

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: