Logo
Menu

globbox

GlobBox Sanok

Sprawdź ofertę GlobBox w Sanoku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Sanok

Na terenie Sanoka działa wiele profesjonalnych firm kurierskich. Jeżeli masz do nadania ważną przesyłkę, sprawdź propozycje operatora Globbox Sanok. To profesjonalna firma oferująca Ci bezpieczną i szybką wysyłkę w dobrej cenie. Poznaj różnorodne możliwości logistyczne na terenie kraju oraz poza jego granicami. Wyceń i nadaj przesyłkę w Globbox – szybko i wygodnie zamów kuriera albo skorzystaj z punktu kurierskiego. Przekonaj się, że tani kurier Sanok wcale nie oznacza gorszej jakości usług.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Aby ułatwić Ci obsługę Twoich przesyłek, masz możliwość zamówienia usługi kurierskiej GlobBox w Sanoku poprzez platformę GlobKurier.pl. To wygodna i intuicyjna opcja. Zanim przystąpisz do działania, sprawdź wymiary oraz wagę swojej paczki. Podajesz je następnie w formularzu szybkiej wyceny. Po uzupełnieniu niezbędnych informacji otrzymujesz pełną ofertę od różnych przewoźników. Dokonaj wyboru, opłać usługę i bez konieczności rejestracji nadaj przesyłkę w GlobBox. Jeżeli wysyłasz paczki w dużej ilości regularnie, możesz także skorzystać z oferty biznesowej. Decydując się na wybór usług GlobBox Sanok, możesz skorzystać z dogodnej formy nadania paczki w punkcie. W Sanoku mieszczą się dwie placówki partnerskie, które umożliwiają wysyłkę w godzinach, jakie najbardziej Ci odpowiadają.

Punkt kurierski GlobBox Trafika mieści się przy ulicy Królowej Bony 10, na terenie sklepu Kaufland. Długie godziny otwarcia od poniedziałku do soboty, od 7 do 21 pozwalają Ci odwiedzić punkt wtedy, gdy najlepiej Ci to odpowiada. Profesjonalny i tani kurier Sanok obsługuje także placówkę GlobBox w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Kościuszki 10. Mieści się on w odpowiednio oznakowanym, niewielkim punkcie handlowo-usługowym i jest czynny podobnie jak poprzednia lokalizacja, w godzinach od 7 do 21 od poniedziałku do soboty. Godziny otwarcia placówek w Sanoku mogą ulec zmianie.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sanoku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: