Logo
Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Sanok

Zamów kuriera DHL w Sanoku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Sanok

Dzięki e-commerce można rozwinąć swój biznes i sklep internetowy. Jednak istotne znaczenie ma zoptymalizowanie kosztów przesyłki, bo klienci bardzo szybko rezygnują z tych firm, u których przesyłki są zbyt drogie. Jeśli siedzibą Twojej działalności jest Sanok i chcesz nadawać stąd przesyłki, to dobrym wyborem będzie skorzystanie z usług kuriera DHL. Ale najlepiej zamówić go na platformie dla usług kurierskich i przewozowych Globkurier.pl. Dowiedz się dlaczego i gdzie znajdują się punkty DHL POP w Sanoku.

 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Z usług kuriera DHL można skorzystać nie tylko czekając na odbiór przez niego przesyłki w swoim mieszkaniu czy firmie, bo dostępnych jest wiele punktów DHL POP w Sanoku. Jest ich przynajmniej 17 i są rozsiane po całym mieście. Głównie znajdują się w sklepach sieci Żabka, ale można nadać paczkę także w Kauflandzie, Lidlu, sklepie Lewiatan czy ABC. Najdłużej czynnymi punktami są te zlokalizowane w Żabkach. Tam przez cały tydzień można nadawać i odbierać paczki w godzinach od 6.00 do 23.00. Długo otwartym punktem jest także ten zlokalizowany w Kauflandzie przy ul. Królowej Bony 10. Tutaj można skorzystać z opcji nadania i odbioru w godz. od 6.00 do 23.00 od poniedziałku do soboty, a w niedzielę od 9.00 do 20.00. W Lidlu przy ul. Kochanowskiego 1 możesz nadawać paczki w godz. od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty, a także od 9.00 do 19.00 w niedzielę. Jeśli zastanawiasz się, jakie są limity odnośnie paczek, to można nadawać takie, które ważą do 31,5 kg i nie przekraczają wymiarów 120x60x60 cm. Jeśli chcesz, by odbiorca odebrał paczkę w innym punkcie DHL POP, to nie może być ona cięższa niż 25 kg i nie może mieć wymiarów większych niż 80x60x60 cm. To oznacza, że wszystkie paczki pomiędzy wymiarem 80x60x60, a 120x60x60 są kierowane bezpośrednio na adres odbiorcy.

Podobnie jest z tymi, które ważą między 25 a 31,5 kg. Jeśli chcesz zapłacić jak najmniej za kuriera DHL, to zamów jego usługę na platformie Globkurier.pl. To naprawdę tani kurier w Sanoku. Masz opcję zamówienia kuriera na adres, ale i nadania paczki w punkcie. Załóż tam darmowe konto. Najpierw musisz zacząć od wyceny przesyłki. Zatem wpisujesz wszystkie jej parametry, zarówno długość, szerokość, jak i wysokość, a także wagę. Jeśli wysyłasz więcej takich samych przesyłek, to ustawiasz też ilość, bo domyślnie ustawiona jest jedna. Gdy chcesz wysłać paczki za granicę, to musisz jeszcze ustawić kraj odbioru. Przesyłki międzynarodowe także możesz nadawać w punktach DHL POP. Po wybraniu kuriera z listy i opłaceniu przesyłki, możesz wydrukować list przewozowy i udać się do najbliższego punktu DHL POP. To jeszcze nie wszystko, bo od momentu jej przekazania możesz śledzić jej losy online na swoim koncie w Globkurier.pl. Otrzymujesz powiadomienia o dostarczeniu Twoich przesyłek. Możesz liczyć na wsparcie w procesie reklamacji, generować zbiorowe listy przewozowe, a także korzystać z odroczonych płatności. Oczywiście platforma Globkurier.pl jest dostępna także dla osób prywatnych, które także mogą tanio wysyłać swoje paczki.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sanoku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: